Other lots by Philips
Other lots in this auction
-
#100Een lot zeldzaam vintage kappersgereedschap, nl. verschillende krultangen met verwarmingselementen.
Lot d'outils de coiffure vintage rares, c'est-à-dire divers fers à friser avec éléments chauffants.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#85Een recente vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Un vase récent en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 36,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#251Danny Smet“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
Paysage avec un moulin à vent . Acrylique sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#102Een gevarieerd lot Chinees porselein, bestaande uit theepotjes, -kopjes en -schoteltjes.
Un lot varié de porcelaine chinoise, composé de théières, tasses et soucoupes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#93Petrus ValckxPeriod: 1920-1996“Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.
”Harnachement de tête de cheval”. Une lithographie aquarellée. Signée E.C. et numérotée A/L.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#98Een antiek Chinees metalen dienblad met diverse voorstellingen.
Un plateau en métal chinois antique avec diverses représentations.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 56 cmEstimate: € 30 / 35 -
#200Drie grote en drie kleine coupes van kleurloos geslepen kristal met een stermotief.
Trois grandes et trois petites coupes de cristal taillé clair avec un motif en étoile.No longer availableOnline onlyDim. Ø 21,5 & 15 cmEstimate: € 150 / 160 -
#25“Kariathide”. Litho. Gesigneerd. Zonder glas.
Kariathide . Lithographie. Signée. Sans verre.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#7Een aardewerken jardinière, versierd met eikels en eikenbladeren in een fries.
Une jardinière en faïence, à décor de glands et feuilles de chêne en frise.No longer availableOnline onlyDim. h: 2& cm; Ø: 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#242A. Van den Dries“Kasteel”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1973 en artiestenproef.
“Château”. Gravure. Signée, datée 1973 et épreuve d'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#40Een pijl en kortspeer uit Congo circa 1957.
Une flèche et un javelot du Congo vers 1957.No longer availableOnline onlyDim. +/- 100cmEstimate: € 25 / 30 -
#287Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35

