#104Een paar glazen bloemvazen.
A pair of glass flower vases.No longer availableOnline onlyDim. 35cmEstimate: € 20 / 40 -
#54Een porseleinen vintage warmhoudbord met diverse figuren versierd.
A porcelain vintage warming plate decorated with various figures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#6Een beeldje van een ruiter te paard in metaal.
#262Een kleine pijp met een meerschuimen kop in de vorm van een getulbande man met een baard. Amberkleurige steel.
#116Een goudkleurige bureaulamp met groene kap.
A golden desk lamp with a green shade.No longer availableOnline onlyDim. 41cmEstimate: € 35 / 40 -
#52Een albasten lampvoet uit het midden van de vorige eeuw.
An alabaster lamp base from the middle of the previous century.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 15 / 25 -
#317Een pijpenkopje van geglazuurde pijpaarde in de vorm van een jonge vrouw.
#48Een lege glazen whiskeyfles in de vorm van een motor in een houten kistje.
A empty glass whiskey bottle in the shape of a motorcycle, in a wooden box.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 35 x 14 cmEstimate: € 10 / 15