Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kunststof wereldbol met verlichting. Jaren ‘90.
Scan Globe, Denmark

Een kunststof wereldbol met verlichting. Jaren ‘90.

Un globe en plastique avec éclairage. Années 1990.
Online only
Dim. h: 44 cm
SKU: 2401220163.
Auction day: 24 January 2022 22:00
Catalogue #163
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #115
    Bernadette Vincken

    Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.

    Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #242

    “De muziekles”. Twee ingekaderde prenten.

    “La leçon de musique”. Deux tirages encadrés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #277

    Een porseleinen lampenvoet met een meerkleurig bloemendecor in met goud omzoomde cartouche op rode fond en met verguld bronzen voet. Kleine schilfers aan de basis.

    Pied de lampe en porcelaine à décor floral polychrome dans un cartouche doublé or sur fond rouge et à socle en bronze doré. Petits éclats à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm (z.k.)
    Estimate: € 25 / 35
  • #259

    Een lot van zes jachtprenten.

    Lot de six estampes de chasse.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 45; 18 x 20; 17 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #108

    Drie Afrikaanse landschappen op doek. Diverse maten: 82 x 55 cm, 40 x 73 cm en 40 x 70 cm.

    Trois paysages africains sur toile. Différentes tailles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #188

    “Knives of the world”. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994.

    Couteaux du monde. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994. En anglais.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #186

    “De kathedraal van Antwerpen”. Papier. Draagt een handtekening Joseph L. Dijckmans.

    La cathédrale d'Anvers. Papier. Porte une signature Joseph L. Dijckmans.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #280

    Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #79
    Eichwald, Oostenrijk

    Een paar vierkante vazen van porselein met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt. Een met beschadiging aan de binnenrand bovenaan.

    Une paire de vases carrés en porcelaine à décor multicolore et doré. Marqué en bas. Un avec des dégâts au bord intérieur en haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #200

    “Maria”. Een plaasteren beeld op houten voetstuk.

    Mary . Une statue en plâtre sur un piédestal en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Chinese porseleinen vaas met een famille rose decor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een lot gekleurd Muranoglas, bestaande uit twee kannetjes en twee glazen op voet.

    Lot de verre de Murano coloré, composé de deux pichets et de deux verres à pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23,5 - 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Online Only – 24 Januari 2022 - Varia

Op Maandag 24 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 24th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 January 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 January 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More