#144
Een grote geslepen spiegel met vergulde kader en kuif.
A large cut mirror with gilded frame and crest.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 240/300 -
#683
Een collectie parfumflesjes.
A collection of perfume bottles.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#65
Een plaasteren herenbuste.
A plaster male bust.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/80 -
#337
Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
#218
#597
#463
Een modern kunstwerk van gepolijst zandsteen.
A modern work of art in polished sandstone.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/200
#489
Een Aziatisch houten beeld.
An Asian wooden statue.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80/120 -
#232
#191
#53Val Saint Lambert
Een kristallen Val Saint Lambert vaas groen gekleurd in de massa.
#663
Een grote groene Murano glaspasta vaas.
A large green Murano glass paste vase.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 50/80 -
#75Tonk ManufacturingPeriod: 1890-1920
Een houten pianostoel, met rond zitvlak in hoogte verstelbaar. Steunend op bronzen klauwpoten met glazen bollen. Gemerkt “Tonk Chicago New York”.
#287Emaux de Longwy
Een Frans porseleinen schaal naar Aziatisch model met diverse kleuren en bloementafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
#413Nimy, Belgique
Een jardinière van rond 1900 gemerkt NIMY, made in Belgium.
#160
Een 18 karaats witgouden trouwring.
#205
Een grote eikenhouten opbergkoffer.
#354
‘Moeder met kind’, Aquarel op papier, draagt handtekening.
#298
A lot of 3 vintage porcelain dolls, same model with various clothes. With label Made in Taiwan.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 30/35