#87
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#18
Een lot van acht keramische Majolica tegels met reliëf bloemenmotief in groene en gele Jugendstil, begin 20ste eeuw.
Place a bid ›Dim. 15 x 15 cm -
#51Mondial
“Pistola Mod. 1949”. Een Italiaans alarmpistool, cal. mm 6, genummerd 5780, gemerkt “Brevettata, made in Italy”.
#281
#138
Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
#111Boud Ceysens
“Naar de top”. Een bronzen sculptuur. Onderaan gesigneerd.
#273Hergé
2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
#63OKA
Een 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#491
#311
Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#58Nomura Japan