Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.

Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.

A late 19th-century dark patinated solid oak cabinet with display case. Etched glass.
Dim. 214 x 107 x 54 cm
SKU: 2608250075.
Categories: Glas, Hout, Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #75
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    No longer available
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183

    Een 19e eeuws hagelgeweer voor randvuurmunitie. Met inscriptie; Louis Vives Y Comp. A Barcelona.

    A 19th-century pinfire shotgun. Inscription reads: Louis Vives Y Comp. A Barcelona.
    No longer available
    Dim. Lengte 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    Een antiek militair percussiegeweer. Österreichische Waffenfabriksgesellschaft.

    An antique military percussion gun. Österreichische Waffenfabriksgesellschaft.
    No longer available
    Dim. Lengte 134 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    No longer available
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #498

    Een paar houten Aziatische bijzettafeltjes met cloisonné inleg. Met floraal decor.

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #204

    Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.

    A classic side table with two drawers. The drawers are inlaid with root veneer and the front has a relief ornament.
    No longer available
    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #205

    Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

    A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.
    No longer available
    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #546

    Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.

    A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.
    No longer available
    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #187

    Een antieke houten wandelstok met een verborgen dolk. Het lemmet heeft een lengte van 35 cm en is geëtst. Het hout vertoont enkele barsten en een paar stukken van het beslag zijn manco.

    An antique wooden walking stick with a hidden dagger. The blade is 35 cm long and etched. The wood shows some cracks and a few pieces of the fitting are missing.
    No longer available
    Dim. Lengte 86 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #196

    Een antieke staande klok met op de wijzerplaat het opschrift; Urbain Kern A Bruxelles.

    An antique standing clock with the inscription on the dial; Urbain Kern A Bruxelles.
    No longer available
    Dim. H 221, B 49, D 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    No longer available
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #652

    Een beukenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met naaldwerk “petit point”.

    A beechwood armchair in Louis XV style. Upholstered with needlepoint "petit point".
    No longer available
    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #468

    Een verlengbare vintage designtafel. Fumee glazen tafelbladen in een verchroomd frame, op een wit marmeren centrale poot. Verlengbaar tot 2,56 m.

    An extendable vintage design table. Smoked glass tabletops in a chrome frame, on a white marble central leg. Extendable up to 2.56 m.
    No longer available
    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #188

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Gemerkt met Luikse fabrieksmerken. Vervaardigd ca. 1890.

    A six-shot revolver for pinfire system, with wooden stock. With a functional cocking mechanism. Marked with Liege factory marks. Made around 1890.
    No longer available
    Dim. Lengte 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #198

    Een zesschots revolver voor penvuursysteem, kaliber 9mm, met houten kolf. Met een werkend spanmechaniek. Vervaardigd 2e helft 19e eeuw.

    A six-shot revolver for pinfire system, caliber 9mm, with wooden stock. Featuring a functioning cocking mechanism. Manufactured in the second half of the 19th century.
    No longer available
    Dim. Lengte 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #178

    Een antiek vestzakpistooltje, model Derringer.

    An antique vest pocket pistol, Derringer model.
    No longer available
    Dim. Lengte 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Een lot van 2 zakhorloges, één met zilveren kast en porseleinen wijzerplaat, gemerkt 800, in goede/werkende staat en een verzilverd metalen Chemin De Fer Tavannes, werkend maar beschadigde emaillen wijzerplaat.

    A lot of 2 pocket watches, one with a silver case and porcelain dial, marked 800, in good/working condition and a silver-plated metal Chemin De Fer Tavannes, working but with damaged enamel dial.
    No longer available
    Dim. Ø 4 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #348

    Een inoxen bestek in bijbehorende cassette. 18/10 Solingen Germany.

    A stainless steel cutlery set in matching case. 18/10 Solingen Germany.
    No longer available
    Dim. H 22, B 55, D 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #559

    Een houten vitrinekast, circa 1930, met 1 deur en marmeren blad.

    A wooden display cabinet, circa 1930, with 1 door and marble top.
    No longer available
    Dim. 129 x 53 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #623

    Een Nepalees bronzen Vajradhara boeddha, op een lotusbloem gezeten.

    A Nepalese bronze Vajradhara Buddha, seated on a lotus flower.
    No longer available
    Dim. h 14.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #192
    Cor Van Reken

    ‘Maanlicht boven het ven’, olieverf op doek. Getekend C. V. Reken.

    'Moonlight above the pond', oil on canvas. Signed C. V. Reken.
    No longer available
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #436

    Een handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    A hand-knotted silk Ghoum carpet.
    No longer available
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #536

    Een paar Chinees porseleinen dekselvazen met blauw en wit decor. Met fo-honden bovenaan.

    A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white decoration. Featuring foo dogs at the top.
    No longer available
    Dim. Hoogte 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #621

    Een met de tang bewerkte glazen vaas.

    A glass vase decorated with tongs.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #375

    Een handgeknoopt bidkleed met gestileerde mirhab in paars en lichtbruine tinten.

    A hand-knotted prayerrug in shades of purple and light brown.
    No longer available
    Dim. 130 x 87 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #452
    Kamagurka

    ‘Mannen met borsten’, tekening in viltstift en kleurpotlood. Getekend; Kamagurka.

    ‘Men with breasts’, drawing in felt-tip pen and colored pencil. Signed; Kamagurka.
    No longer available
    Dim. 20/29 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #235

    Een luchter van kristal en messing. Versierd met kristallen parelsnoeren en met vijf lichtpunten.

    A chandelier of crystal and brass. Decorated with crystal bead strings and featuring five light points.
    No longer available
    Dim. Hoogte 50, Ø 50 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #181

    Een Hongaarse M32 officierendolk van de luchtmacht. Gemerkt; Kozák Antal 491.

    A Hungarian M32 Air Force officer dagger. Marked; Kozak Antal 491.
    No longer available
    Dim. Lengte 37 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #620

    Een set van vier eetkamerstoelen met gevlochten zit en rug, stijl Lodewijk XVI. Lichtgrijs gepatineerd, met bijpassende kussens.

    A set of four dining chairs with caned seat and back, Louis XVI style. Light gray patina, with matching cushions.
    No longer available
    Dim. H 94, B 52, D 47 cm
    Estimate: € 70 / 100
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More