Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
Dim. H 128, B 42, D 33 cm
SKU: 2608250206.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #206
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #468

    Een verlengbare vintage designtafel. Fumee glazen tafelbladen in een verchroomd frame, op een wit marmeren centrale poot. Verlengbaar tot 2,56 m.

    An extendable vintage design table. Smoked glass tabletops in a chrome frame, on a white marble central leg. Extendable up to 2.56 m.
    No longer available
    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204

    Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.

    A classic side table with two drawers. The drawers are inlaid with root veneer and the front has a relief ornament.
    No longer available
    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #546

    Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.

    A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.
    No longer available
    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #652

    Een beukenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met naaldwerk “petit point”.

    A beechwood armchair in Louis XV style. Upholstered with needlepoint "petit point".
    No longer available
    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #205

    Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

    A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.
    No longer available
    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #498

    Een paar houten Aziatische bijzettafeltjes met cloisonné inleg. Met floraal decor.

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    No longer available
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #528

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #187

    Een antieke houten wandelstok met een verborgen dolk. Het lemmet heeft een lengte van 35 cm en is geëtst. Het hout vertoont enkele barsten en een paar stukken van het beslag zijn manco.

    An antique wooden walking stick with a hidden dagger. The blade is 35 cm long and etched. The wood shows some cracks and a few pieces of the fitting are missing.
    No longer available
    Dim. Lengte 86 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #208

    Een gesculpteerd houten beeld van een vrome dame. Niet gesigneerd.

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554
    ENEA

    Tweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.

    2-person waiting bench. Marked; ENEA.
    No longer available
    Dim. H85, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    No longer available
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #465
    Rolf Benz

    Een paar Rolf Benz armstoelen, model ‘Torino BMP’.

    A pair of Rolf Benz lounge chairs, model 'Torino BMP'.
    No longer available
    Dim. H 101, B 76, D 72 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #211

    Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

    A set of 4 carved wooden sculptures with religious themes, including 3 Madonnas and the Last Supper.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #226

    Een halfhoge massief eikenhouten Régence kast met 2 deuren en 2 laden, 19e eeuws.

    A half-height solid oak cabinet with 2 doors and 2 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 121 x 160 x 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #552
    Period: jaren 80

    Een meerkleurige winkeltoog in Memphis stijl. Het glasgedeelte is manco, er zijn enkele beschadigingen en de poten zijn beschilderd.

    A multicolored shop counter in Memphis style. The glass part is missing, there are some damages, and the legs are painted.
    No longer available
    Dim. H 90, B 160, D 60 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #504

    Kunstmap met lithografieën van 12 Europese kunstenaars. Uitgegeven ter gelegenheid van de eenwording van Europa. Getiteld ‘Art in Europe 92’.

    Art portfolio with lithographs by 12 European artists. Published on the occasion of the unification of Europe. Titled 'Art in Europe 92'.
    No longer available
    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst.

    A cut mirror in a gilt frame.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #410

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.30 ct. and a central sapphire of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,31 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #614
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Naakt Op De Bank’, een monochrome litho in bruintinten. Getekend Humblet. Met monogram .T.H op de steen.

    'Nude on the Couch', a monochrome lithograph in brown tones. Signed; Humblet. With monogram .T.H on the stone.
    No longer available
    Dim. 44/36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #142
    Henry Schouten
    Period: 1857/64 - 1927

    “Vee aan de heide”, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), gesigneerd Henry Schouten.

    "Cattle on the Heath", a painting, oil on canvas (re-lined), signed by Henry Schouten.
    No longer available
    Dim. 50 x 75 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #500

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,51 ct. JVVS2 En briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,58 ct. FVVS2.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 1.51 ct. JVVS2 And brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.58 ct. FVVS2.
    No longer available
    Dim. 4,42 g
    Estimate: € 4900 / 5200
  • #388
    Ton Jacobs
    Period: 1952-2000

    Een bronzen beeldje, toegeschreven aan Ton Jacobs. Onderaan gemerkt.

    A bronze statue attributed to Ton Jacobs. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #390

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.

    A 14k white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.77 ct.
    No longer available
    Dim. 3,84 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #190

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant set with diamonds weighing a total of 1.08 ct.
    No longer available
    Dim. 6,73 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #654

    Een verguld metalen kamerlamp met stoffen kap. 20ste eeuw.

    A gilded metal table lamp with fabric shade. 20th century.
    No longer available
    Dim. h 170 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #391

    Een bronzen hond op marmeren sokkel, niet gesigneerd.

    A bronze dog on a marble pedestal, unsigned.
    No longer available
    Dim. 27 x 48 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #9

    “Gallia Belgica, Germaniae Magnae Pars”. Ingekleurde kaart.

    "Gallia Belgica, Part of Germania Magna". Colored map.
    No longer available
    Dim. 14.5 x 19
    Estimate: € 15 / 25
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More