Similar lots by type
-
#660
Een serie van zes stoelen van wit- en goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met cannage in de rug en fluwelen zit.
Suite de six chaises en bois à patine blanc et or de style Louis XVI. Dossiers cannés, sièges recouvertes de velours.Estimate: € 120/160 -
#626
Een commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met twee gebombeerde laden, een beige marmeren blad en versierd met bronsbeslag
Commode en placage de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs bombés. Tablette en marbre beige, importantes montures en bronze.Dim. b: 124 cmEstimate: € 400/600 -
#712
Een kapstok van gesculpteerd notenhout in de geest van Lodewijk XV.
Porte manteaux en noyer sculpté de style Louis XV.Estimate: € 40/60 -
#656
Een wandconsole van witgepatineerd hout met twee laden en smeedijzeren voluten tussen de poten.
Console murale en bois patiné blanc. Ouvrant à deux tiroirs et à volutes en fer forgé entre les pieds.Dim. b: 140 cmEstimate: € 250/350 -
#366
Een trumeau van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.Dim. H 185 cmEstimate: € 120/200 -
#412
Een eikenhouten nachtkastje met een gesculpteerd paneeldeur met bloemenmotief in de hoeken.
Table de chevet en chêne à une porte sculptée d’un motif floral sur le coins.Dim. H 56 cmEstimate: € 30/40 -
#378
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIII-stijl met vier poten in kruisverbinding.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII sur quatre pieds à entretoise.Dim. h: 124 cmEstimate: € 50/80 -
#394
Een eikenhouten broodrek met drie niveaus boven de korf.
Panetier en chêne à trois niveaux au dessus d’un bac.Dim. H 160 cmEstimate: € 100/120 -
#399
Een sobere grenenhouten koffer. Omstreeks 1900.
Coffre en sapin. Vers 1900.Dim. b: 105 cmEstimate: € 80/120 -
#749
Een houten bijzetmeubel met twee laden in de gordel.
Meuble d’appoint en bois ouvrant à deux tiroirs en ceinture.Dim. b: 107 cmEstimate: € 40/50 -
#670
Een TV-kast van Chinees lakwerk, versierd met pietra dura figuren. Onderaan een klapdeur.
Meuble de télévision en laque de Chine décoré de personnages en pierre dure. Le bas à abattant.Dim. H 154 cmEstimate: € 100/180 -
#702
Een bureau in art decostijl van imitatiefineer met twee laden.
Bureau de style art déco en placage, ouvrant à deux tiroirs.Dim. l: 138 cmEstimate: € 400/450 -
#709
Een verlengbare eikenhouten tafel met klapbladen en zes gedraaide poten met bronzen schoeisel op wieltjes. We voegen er vier bijpassende stoelen aan toe.
Table en chêne à abattants et à six pieds tournés chaussés de bronze et sur roulettes. Nous ajoutons quatre chaises assorties.Estimate: € 80/100 -
#746
Een salongarnituur van gebogen beukenhout in de stijl van Thonet. Bestaande uit een tweezit, drie armstoelen en vier stoelen. Telkens met een gestileerde waaier in de rug.
Garniture de salon en hêtre courbé de style Thonet. Comprenant une banquette deux places, trois fauteuils et quatre chaises. Chaque pièce décorée d’un éventail dans le dossier.Estimate: € 400/600 -
#356
Een bijzettafeltje in Régencestijl met entretoise.
Table d’appoint de style Régence. Pieds à entretoise.Dim. l: 90 cmEstimate: € 40/60 -
#576
Twee fauteuils met poten van gesculpteerd notenhout met gecapitonneerde stoffen bekleding. Kleine beschadiging. XIXe eeuw.
Deux fauteuils aux pieds en noyer sculpté. Recouverts de textile capitonné. XIXe siècle. Petit dégât.Dim. h: 80 cmEstimate: € 60/100 -
#466
Zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl en bekleed met beige fluweel.
Six chaises et deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV, recouverts de velours beige.Estimate: € 60/100 -
#336
Twee buffetkasten met opzet van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een paneeldeur en één lade en bovenaan een glas-in-lood deur . Omstreeks 1900.
Deux buffets à deux corps en chêne sculpté de style renaissance. Le bas à une porte au panneau et à un tiroir. Le dessus à une porte au vitrail. Malines, vers 1900.Dim. H 222 cmEstimate: € 120/180 -
#476
Een grote eettafel met vier tapse poten en twee laden in de gordel.
Grande table à dîner sur quatre pieds cannelés et à deux tiroirs en ceinture.Dim. b: 197 cmEstimate: € 80/120 -
#606
Een Hollandse vitrine van notenhout met wortelfineer. Onderaan vier laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
Vitrine hollandaise en noyer et ronce. Le bas à quatre tiroirs, le haut à deux portes vitrées.Estimate: € 800/1000 -
#398
Een mahoniehouten tafel met vier tapse poten en een lade in de gordel. Omstreeks 1800.
Table en acajou sur quatre pieds en toupie ouvrant à un tiroir en ceinture. Vers 1800.Dim. b: 88 cmEstimate: € 220/240 -
#421
Een designstoel van roodgelakt hout en metaal.
Chaise design en bois laqué rouge et métal.Dim. h: 84 cmEstimate: € 30/40 -
#747
Een tuinset van witgelakt metaal, bestaande uit een tafeltje en twee stoelen.
Garniture de jardin en métal laqué blanc comprenant une table et deux chaises.Estimate: € 180/220 -
#3
Een kapstok van gebogen beukenhout in de geest van Thonet.
Porte manteaux en frêne plié dans l’esprit de Thonet.Dim. H 195 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#754
Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.Dim. 170 x 93 cmEstimate: € 500/500 -
#58
Een paar olielampen van messing en wit opaalglas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en twee klassieke hoofden in profiel. Lampenglazen ontbreken.
Paire de lampes à huile en cuivre jaune et opaline, décorée de fleurs peint à la main et deux têtes classiques en profil. Verres manquent.Dim. H 40 cmEstimate: € 50/80 -
#157
“Femme fleur”. Buste van een jonge vrouw getooid met drie rozen. Diverse kleuren marmer.
“Femme fleur”. Buste de jeune femme ornée de roses, en différentes couleurs de marbre.Dim. H. 65 cmEstimate: € 500/600 -
#237
Een tulpenvaas van blauw en wit aardewerk. Naar de XVIIde eeuw. Restauratie aan de voet.
Tulipier en faïence bleue et blanche. D’après le XVIIe siècle. Restauration au pied.Dim. H 50 cmEstimate: € 80/100 -
#543
Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.
Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.Dim. h: 52 cmEstimate: € 140/200 -
#94Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.Dim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/180 -
#585
Een Guanyin van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Guanyin en ivoire sculpté. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 32 cmEstimate: € 120/200 -
#594Max SelenPeriod: °1932
“Drijvende naakten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nus flottant”. Huile sur toile. Signée.Dim. 40 x 100 cmEstimate: € 50/80 -
#738
Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40/50 -
#246Bochara
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.Dim. 322 x 210 cmEstimate: € 100/160 -
#181
Drie heiligenbeelden van gepolychromeerd gips, bestaande uit de Heilige familie, St-Jozef en een madonna met kind. Onder stolp.
Trois statuettes sacrées en plâtre polychrome comprenant La Sainte Famille, Saint-Joseph et la Vierge à l’Enfant. Sous globes.Dim. h: 58 cmEstimate: € 60/100 -
#51
Een lot van vijf verschillende glazen karaffen.
Cinq carafes diverses en verre.Estimate: € 60/80