Similar lots by type
-
#356Een bijzettafeltje in Régencestijl met entretoise.
Table d’appoint de style Régence. Pieds à entretoise.Dim. l: 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#709Een verlengbare eikenhouten tafel met klapbladen en zes gedraaide poten met bronzen schoeisel op wieltjes. We voegen er vier bijpassende stoelen aan toe.
Table en chêne à abattants et à six pieds tournés chaussés de bronze et sur roulettes. Nous ajoutons quatre chaises assorties.Estimate: € 80 / 100 -
#366Een trumeau van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.Dim. H 185 cmEstimate: € 120 / 200 -
#476Een grote eettafel met vier tapse poten en twee laden in de gordel.
Grande table à dîner sur quatre pieds cannelés et à deux tiroirs en ceinture.Dim. b: 197 cmEstimate: € 80 / 120 -
#412Een eikenhouten nachtkastje met een gesculpteerd paneeldeur met bloemenmotief in de hoeken.
Table de chevet en chêne à une porte sculptée d’un motif floral sur le coins.Dim. H 56 cmEstimate: € 30 / 40 -
#466Zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl en bekleed met beige fluweel.
Six chaises et deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV, recouverts de velours beige.Estimate: € 60 / 100 -
#336Twee buffetkasten met opzet van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een paneeldeur en één lade en bovenaan een glas-in-lood deur . Omstreeks 1900.
Deux buffets à deux corps en chêne sculpté de style renaissance. Le bas à une porte au panneau et à un tiroir. Le dessus à une porte au vitrail. Malines, vers 1900.Dim. H 222 cmEstimate: € 120 / 180 -
#747Een tuinset van witgelakt metaal, bestaande uit een tafeltje en twee stoelen.
Garniture de jardin en métal laqué blanc comprenant une table et deux chaises.Estimate: € 180 / 220 -
#398Een mahoniehouten tafel met vier tapse poten en een lade in de gordel. Omstreeks 1800.
Table en acajou sur quatre pieds en toupie ouvrant à un tiroir en ceinture. Vers 1800.Dim. b: 88 cmEstimate: € 220 / 240 -
#660Een serie van zes stoelen van wit- en goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met cannage in de rug en fluwelen zit.
Suite de six chaises en bois à patine blanc et or de style Louis XVI. Dossiers cannés, sièges recouvertes de velours.Estimate: € 120 / 160 -
#399Een sobere grenenhouten koffer. Omstreeks 1900.
Coffre en sapin. Vers 1900.Dim. b: 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#749Een houten bijzetmeubel met twee laden in de gordel.
Meuble d’appoint en bois ouvrant à deux tiroirs en ceinture.Dim. b: 107 cmEstimate: € 40 / 50 -
#702Een bureau in art decostijl van imitatiefineer met twee laden.
Bureau de style art déco en placage, ouvrant à deux tiroirs.Dim. l: 138 cmEstimate: € 400 / 450 -
#378Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIII-stijl met vier poten in kruisverbinding.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII sur quatre pieds à entretoise.Dim. h: 124 cmEstimate: € 50 / 80 -
#746Een salongarnituur van gebogen beukenhout in de stijl van Thonet. Bestaande uit een tweezit, drie armstoelen en vier stoelen. Telkens met een gestileerde waaier in de rug.
Garniture de salon en hêtre courbé de style Thonet. Comprenant une banquette deux places, trois fauteuils et quatre chaises. Chaque pièce décorée d’un éventail dans le dossier.Estimate: € 400 / 600 -
#606Een Hollandse vitrine van notenhout met wortelfineer. Onderaan vier laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
Vitrine hollandaise en noyer et ronce. Le bas à quatre tiroirs, le haut à deux portes vitrées.Estimate: € 800 / 1000 -
#394Een eikenhouten broodrek met drie niveaus boven de korf.
Panetier en chêne à trois niveaux au dessus d’un bac.Dim. H 160 cmEstimate: € 100 / 120 -
#670Een TV-kast van Chinees lakwerk, versierd met pietra dura figuren. Onderaan een klapdeur.
Meuble de télévision en laque de Chine décoré de personnages en pierre dure. Le bas à abattant.Dim. H 154 cmEstimate: € 100 / 180 -
#626Een commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met twee gebombeerde laden, een beige marmeren blad en versierd met bronsbeslag
Commode en placage de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs bombés. Tablette en marbre beige, importantes montures en bronze.Dim. b: 124 cmEstimate: € 400 / 600 -
#576Twee fauteuils met poten van gesculpteerd notenhout met gecapitonneerde stoffen bekleding. Kleine beschadiging. XIXe eeuw.
Deux fauteuils aux pieds en noyer sculpté. Recouverts de textile capitonné. XIXe siècle. Petit dégât.Dim. h: 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#712Een kapstok van gesculpteerd notenhout in de geest van Lodewijk XV.
Porte manteaux en noyer sculpté de style Louis XV.Estimate: € 40 / 60 -
#656Een wandconsole van witgepatineerd hout met twee laden en smeedijzeren voluten tussen de poten.
Console murale en bois patiné blanc. Ouvrant à deux tiroirs et à volutes en fer forgé entre les pieds.Dim. b: 140 cmEstimate: € 250 / 350 -
#3Een kapstok van gebogen beukenhout in de geest van Thonet.
Porte manteaux en frêne plié dans l’esprit de Thonet.Dim. H 195 cmEstimate: € 20 / 30 -
#421Een designstoel van roodgelakt hout en metaal.
Chaise design en bois laqué rouge et métal.Dim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#52Een lot grafiek bestaande uit etsen en houtsneden met o.a. een reeks afbeeldingen van kerken uit het Waasland van Severin.
Lot d’eaux fortes et des gravures sur bois comprenant e.a. une suite de représentation d’églises du Pays de Waes par Séverin.Estimate: € 40 / 6° -
#646Naaitafeltje van wortelhout in Queen Ann-stijl. Kleine manco’s. XIXde eeuw.
Table à ouvrage en ronce de style Queen Ann. Petits manquants. XIXe siècle.Estimate: € 100 / 140 -
#745Een lot fantasiejuwelen. We voegen er een Tissot horloge, een pillendoosje en servetstaander aan toe.
Lot de bijoux de fantaisie. Nous ajoutons une montre Tissot, une boîte à pilules et un porte serviettes.Estimate: € 40 / 80 -
#181Drie heiligenbeelden van gepolychromeerd gips, bestaande uit de Heilige familie, St-Jozef en een madonna met kind. Onder stolp.
Trois statuettes sacrées en plâtre polychrome comprenant La Sainte Famille, Saint-Joseph et la Vierge à l’Enfant. Sous globes.Dim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#199Alonso CanoPeriod: 1601-1667“Het slapend Kind Jezus. Het houdt een lint vast waarop “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Achteraan een toeschrijving, waaruit zou blijken dat het werk opgenomen was in de veiling van de goederen van Koning Louis-Philippe bij Christie’s te Londen in 1853.
“L’Enfant Jésus dormant”. Il tient un ruban au texte “Ego dormio, et cor meum vigilat”. Au verso une attribution en anglais indiquant que ce tableau faisait partie de la vente aux enchères de la Collection du Roi Louis-Philippe chez Christie’s à Londres en 1853.Dim. 76 x 91 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#692Een staande klok met eikenhouten kast. Wijzerplaat beschilderd met bloemenmand. Midden XIXde eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran peint d’un panier aux fleurs. Milieu du XIXe siècle.Estimate: € 300 / 400 -
#668Val St. LambertEen langgerekte coupe van blauw geblazen kristal. Gemerkt.
Coupe oblongue en cristal soufflé bleu. Avec marque.Dim. l: 58 cmEstimate: € 25 / 35 -
#457Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.Dim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#133Een lot wijwatervaatjes van meerkleurig en Brussels porselein, albast en verzilverd metaal. Diverse uitvoeringen.
Lot de bénitiers divers en porcelaine de Bruxelles et autres, en albâtre et en métal argenté.Estimate: € 55 / 80 -
#755Een handgeknoopt tapijt van zijde.
Tapis en soie. Noué main.Dim. 159 x 94 cmEstimate: € 400 / 420 -
#172Petrus Van SchendelPeriod: 1808-1870“Marktscène met muzikant bij kaarslicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de marché à la chandelle avec musicien”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 61 x 47 cmEstimate: € 8000 / 10000 -
#482Twee glasramen met telkens twee spreuken. Omstreeks 1900.
Deux vitraux, chaque fois avec deux proverbes. Vers 1900.Dim. 118 x 49,5 cmEstimate: € 120 / 200

