#185
Een paar bronzen tempelleeuwen met bal.
#217C. Mendelson
“Boom”. Crayon gras. Gesigneerd en gedateerd 1939.
Arbre. Crayon gras. Signé et daté 1939.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 56 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#49
“Zeeman met pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#232Gos
“(Khéna et) Le Scrameustache”. 19 albums. Ed Dupuis & Glénat (1973-2010). Hard cover. Nrs 1 à 13, 15, 17, 30, 31,37, 40. Comme neufs.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#45
#225
Een replica van een XVIe eeuwse rapier.
Une réplique d'une rapière du 16ème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 110 cmEstimate: € 80/120 -
#239
“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
#6
Een winters landschapje op marmer.
Un paysage d'hiver sur marbre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#128
#276A. Decroos
Personnes priant dans une chapelle. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 30 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#293
Een Chinees porseleinen dekselpotje met meerkleurig decor van een tuin. Onderaan gemerkt.
Petit pot couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un jardin. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 25/35 -
#78Fontès à Caylux
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 80/120