Een lampenvoet van blauw-wit geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.

A lamp base made of blue and white glazed earthenware. Marked at the bottom.
Online only
Dim. Hoogte 37 cm
SKU: 1512250263.
Categories: Aardewerk, Design/vintage.
Auction day: 15 December 2025 22:00
Catalogue #263
Estimate: € 20 / 30

  • #180

    Een tête à tête koffieservies van meerkleurig Bretoens aardewerk, met bijhorend dienblad. Gemerkt HB, Quimper, France.

    A tête-à-tête coffee service in multicolored Breton earthenware, with matching tray. Marked HB, Quimper, France.
    Online only
    Dim. 28/47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #212

    Een lot van 2 art-deco bonbonnières, Booms glas, toegevoegd een Doyen vaas met schilfer aan de rand.

    A lot of 2 art-deco candy dishes, Booms glass, with an added Doyen vase with a chip on the edge.
    Online only
    Dim. h 20 cm (Doyen)
    Estimate: € 25 / 35
  • #198
    Olympia

    Een babyblauwe schrijfmachine in koffer.

    A baby blue typewriter in case.
    Online only
    Dim. H 19, B 37, D 36 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #210

    Drie vintage knuffelberen, jaren 70.

    Three vintage teddy bears, 1970s.
    Online only
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #170

    “La Piéta”, een 19e eeuws aardewerken beeld op sokkel, opschrift achteraan F. Gilkens 1885 Hasselt.

    "La Piéta", a 19th century terracotta sculpture on pedestal, inscription at the back F. Gilkens 1885 Hasselt.
    Online only
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    Twee sets van 6 glazen bestekleggers waarvan één set uit uraniumglas.

    Two sets of 6 glass cutlery rests, one set made of uranium glass.
    Online only
    Dim. l 9.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #200

    Een vintage tafellamp met verchroomd metalen voet en ecru lampenkap. Niet gemerkt.

    A vintage table lamp with chrome metal base and ecru lampshade. Unmarked.
    Online only
    Dim. Hoogte 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    Een lot van 3 oude Franse borden in faiènce, een vogel en bloemen in het decor.

    A lot of 3 old French faience plates, decorated with a bird and flowers.
    Online only
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #171

    Een kristallen tafelstuk gemerkt Mats Jonasson Sweden.

    A crystal table piece marked Mats Jonasson Sweden.
    Online only
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #72

    Een geglazuurd keramische kamerpot met gekroond opschrift ‘fortiter et leviter’ gemerkt Couldon England.

    A glazed ceramic chamber pot with a crowned inscription 'fortiter et leviter' marked Couldon England.
    Online only
    Dim. h 11 x Ø 22 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #251

    Een gevarieerd lot aardewerk bestaande uit vier borden gemerkt BFK, twee opengewerkte bordjes met de afbeelding van kinderen en twee penseelvazen van blauw wit Delfts.

    A varied lot of pottery consisting of four plates marked BFK, two openwork plates with images of children, and two brush vases of blue and white Delftware.
    Online only
    Dim. Hoogte 31, Ø 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #258

    Een vintage Murano clown, puntje van de muts manco.

    A vintage Murano clown, tip of the hat missing.
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #183

    Een modernistische messing presse-papier.

    A modernist brass paperweight.
    Online only
    Dim. 4.5 x 4.5 x 4.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #218

    Een olielamp met als basis een antieke Japanse vaas, omgebouwd naar elektrische lamp. Te herbekabelen.

    An oil lamp with an antique Japanese vase base, converted into an electric lamp. Needs rewiring.
    Online only
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #105

    Een lot van 4 karaffen in diverse uitvoeringen, kristal, glas, aardewerk en verzilverd metaal.

    A lot of 4 decanters in various designs, crystal, glass, earthenware, and silver-plated metal.
    Online only
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #106

    Een lot van 7 Delfts blauw aardewerken vazen waarvan één met haarlijn.

    A lot of 7 Delft blue earthenware vases, one of which has a hairline crack.
    Online only
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #88

    Een lot Rouen aardewerk bestaande uit een schaaltje, een asbak, een kandelaar (gelijmd), een vaasje en een eierdopje.

    A lot of Rouen earthenware comprising a bowl, an ashtray, a candlestick (repaired), a small vase, and an egg cup.
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #186

    Een lot van 4 parfumbranders in Satsuma aardewerk, toegevoegd een Chinees porseleinen bord.

    A lot of 4 perfume burners in Satsuma earthenware, accompanied by a Chinese porcelain plate.
    Online only
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #190

    Een tète à tète in deels geglazuurd biscuit, gemonogrammeerd PK.

    A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK.
    Online only
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #167

    Een paar West Germany vaasjes. Gemerkt 514/14.

    A pair of West Germany vases. Marked 514/14.
    Online only
    Dim. Hoogte 14 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #111

    Een Afrikaans aardewerken pot met ijzeren vuurschaal.

    An African earthenware pot with iron fire bowl.
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #107

    Een lot van 7 Delfts blauw aardewerken stukken bestaande uit een dekselvaas (gelijmde dop), een klok, een vaas, een potje (beschadigde hoed) en 3 kleine spaarpotjes.

    A lot of 7 Delft blue earthenware pieces consisting of a lidded vase (repaired lid), a clock, a vase, a pot (damaged top), and 3 small money boxes.
    Online only
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #151

    Een vintage reclamespiegel voor Lorne Whisky.

    A vintage advertising mirror for Lorne Whisky.
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #174

    Een vintage keramisch bord, onderaan gemerkt 138A Marine Keramos.

    A vintage ceramic plate, marked 138A Marine Keramos at the bottom.
    Online only
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 5 / 10

  • #203

    Een porseleinen design bord, Rosenthal, Versace, Medusa.

    A porcelain designer plate, Rosenthal, Versace, Medusa.
    Online only
    Dim. Ø 27.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #230

    “Abstracte compositie in pasteltinten”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Jos Blomme.

    Online only
    Dim. 26.5 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #138
    Guido Mariman

    ‘Levensparel’, een monochrome litho. Getekend Guido Mariman, nr. 6 uit een oplage van 20.

    'Life pearl', a monochrome lithograph. Signed by Guido Mariman, number 6 out of an edition of 20.
    Online only
    Dim. 26/26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #182

    Een koffieset op dienblad van beschilderd metaal, goud op zwart. Gemerkt 90% tin.

    A coffee set on a tray made of painted metal, gold on black. Marked 90% tin.
    Online only
    Dim. 25/48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #23

    Een lot luxe parfumstalen allerlei, waaronder: Armani, Joop, Versace. e.a.

    A lot of luxury perfume samples, including: Armani, Joop, Versace, among others.
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #234

    ‘Landschap met windmolen’, olieverf op paneel. Niet getekend.

    ‘Landscape with Windmill’, oil on panel. Not signed.
    Online only
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een paar traditionele toeristische Griekse poppetjes.

    A pair of traditional tourist Greek dolls.
    Online only
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #243

    “Hoeve en bruggetje”, een lot van 2 etsen, gesigneerd J. Matthys.

    "Farmhouse and Bridge", a lot of 2 etchings, signed J. Matthys.
    Online only
    Dim. 10 x 7 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #202

    Een wassen Madonna onder een ovalen glazen stolp.

    A wax Madonna under an oval glass dome.
    Online only
    Dim. h 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #154

    ‘Begijnhof’, een kleurenets. Getekend Julien Célos.

    ‘Beguinage’, a color etching. Signed by Julien Célos.
    Online only
    Dim. 25/32 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #54

    Een gevarieerd lot glaswerk bestaande uit een vintage lampvoet, een rank vaasje en een groene frostglass parfumfles.

    A diverse lot of glassware consisting of a vintage lamp base, a slender vase, and a green frost glass perfume bottle.
    Online only
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #312

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op paneel. Met monogram.

    'Portrait of a young woman', oil on panel. With monogram.
    Online only
    Dim. 50/39 cm
    Estimate: € 30 / 50

Online Only Varia 15 December 2025

Op Maandag 15 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday 15 december, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

15 December 2025 22:00