#4
Een meisjesbuste van rozegepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 cm -
#117
Een vierdelig haardstel van smeedijzer op houder.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 70 cm -
#136
Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#155
Een lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, oorbellen en broches. e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 69.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#95
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cm -
#78
Een portretsudie, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cm -
#90
“Surrealistisch zicht in de ruimte”. Airbrush op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 45 x 29 cm -
#84
Een verguld houten kader met barokke stijlelementen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 90 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53Märklin
Een lot van vier goederenwagons op schaal HO, waarbij twee Duitse, een Oostenrijkse en een Spaanse.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25 / 35 -
Een halssnoer met bijpassende armband van amber.
No longer availableOnline onlyDim. l: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61
Een rond koperen dienblad met een handgeschilderd rozendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 42 cm -
#105
“Berglandschap”. Olieverf op doek.
No longer availableOnline onlyDim. 68 x 106 cm