#91“Rust tijdens de vlucht naar Egypte”. Reproductie naar Gerard David. Mooi ingelijst.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#139Drie verschillende broches en een ring bezet met amber en een halssnoer met bijpassende armband van zilver.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#118Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cm -
#85“Dansende nymfen”. Een reproductie op textiel.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#9Een groengepatineerd metalen Thais Boeddhahoofd op houten sokkel. Gat in het rechteroor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cm -
#117Een vierdelig haardstel van smeedijzer op houder.
No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cm -
#148Vier korte en drie lange halssnoeren bezet met verschillende kleuren halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#87Twee Amerikaanse litho’s.
No longer availableOnline onlyDim. 37,5 x 30 & 43 x 35 cm -
#157Een halssnoer met bijpassende armband van amber.
No longer availableOnline onlyDim. l: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#141Een halsketting met grijze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 21 cmEstimate: € 100 / 140 -
#112Een grote gehamerde roodkoperen schenkkan met messingen handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cm