Similar lots by type
-
#10Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.
Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2ToplichtEen klein koperen scheepslantaarntje, gemonteerd op elektriciteit.
Une petite lanterne de navire en cuivre, montée à l'électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#221Houten dienblad met metalen middenstuk, handvaten en poten.
Plateau en bois avec centre, poignées et pieds en métal.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 42.5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#290Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.
Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.No longer availableOnline onlyDim. H. 95 cmEstimate: € 75 / 100 -
#87Een glazen IKEA-lampje.
Une lampe IKEA en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 10 / 20 -
#47“Boerenkoppel”. Twee gesculpteerde en gepolychromeerde houten reliëfs.
Couple de paysans . Deux reliefs en bois sculpté et polychrome.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#130Een vierarmige kandelaar van metaal en onyx.
Un chandelier en métal et onyx à quatre bras.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 20 / 30 -
#142Twee gesneden houten Sint Jozefsbeeldjes.
Deux statuettes de Saint Joseph en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 17 cmEstimate: € 15 / 25 -
#188Vier hangende verlichtingselementen in de vorm van een staaf met een glazen kelk.
Quatre lampes à suspendre.No longer availableOnline onlyDim. l: 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Een paar kleine klasseerkastjes, waarbij één met rolluikje.
Une paire de petits classeurs, dont un avec volet roulant.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 & 17 cmEstimate: € 30 / 35
Other lots in this auction
-
#114Een lot van zes oude poppenkastpopjes van kunststof en papier-machée. Eén handje manco.
Un lot de six vieilles marionnettes en plastique et papier mâché. Une main manquante.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#172Jaky Lefrançois“Uil” & “Bassethond”. Twee kleurpotloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd.
Hibou et Basset . Deux dessins au crayon de couleur sur papier. Tous deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#179Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#115Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30 / 35 -
#227De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.No longer availableOnline onlyDim. l: 96 cmEstimate: € 20 / 30 -
#272BaccaratDrie kleurloos kristallen schaaltjes.
Trois petites coupelles en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. 8 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#61“Zelfportret”. Een lithografie naar het werk van Renoir. Voorblad van een boek over de kunstenaar.
Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#148Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 25 -
#218Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Stadsgezicht te Mechelen”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de la ville de Malines”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#127Een madonna met kind in houten vitrinekastje.
Une Vierge à l'Enfant dans une vitrine en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#170Van de Loock“Stilleven met missaal, blaker en bril”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte avec missel, lampe et lunettes. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#32Een lot van zeven kandelaars van brons en andere legeringen.
Un lot de sept chandeliers en bronze et autres alliages.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 32 cmEstimate: € 30 / 35

