Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.

Een lampenvoet van gepolychromeerd hout in de vorm van een siervaas.

Pied de lampe en bois polychrome en forme de vasque.
Online only
Dim. h: 40 cm
SKU: 1904210260.
Categories: Hout, Verlichting.
Auction day: 19 April 2021 22:00
Catalogue #260
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #10

    Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.

    Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2
    Toplicht

    Een klein koperen scheepslantaarntje, gemonteerd op elektriciteit.

    Une petite lanterne de navire en cuivre, montée à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #221

    Houten dienblad met metalen middenstuk, handvaten en poten.

    Plateau en bois avec centre, poignées et pieds en métal.
    No longer available
    Online only
    Dim. 63 x 42.5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #290

    Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.

    Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #267

    Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.

    Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #87

    Een glazen IKEA-lampje.

    Une lampe IKEA en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #47

    “Boerenkoppel”. Twee gesculpteerde en gepolychromeerde houten reliëfs.

    Couple de paysans . Deux reliefs en bois sculpté et polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #130

    Een vierarmige kandelaar van metaal en onyx.

    Un chandelier en métal et onyx à quatre bras.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #142

    Twee gesneden houten Sint Jozefsbeeldjes.

    Deux statuettes de Saint Joseph en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #188

    Vier hangende verlichtingselementen in de vorm van een staaf met een glazen kelk.

    Quatre lampes à suspendre.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #124

    Een paar kleine klasseerkastjes, waarbij één met rolluikje.

    Une paire de petits classeurs, dont un avec volet roulant.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 35 & 17 cm
    Estimate: € 30 / 35

Other lots in this auction

  • #114

    Een lot van zes oude poppenkastpopjes van kunststof en papier-machée. Eén handje manco.

    Un lot de six vieilles marionnettes en plastique et papier mâché. Une main manquante.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #172
    Jaky Lefrançois

    “Uil” & “Bassethond”. Twee kleurpotloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd.

    Hibou et Basset . Deux dessins au crayon de couleur sur papier. Tous deux signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #179

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.

    Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 13 - 21 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #227
    De Muenynck & De Visscher

    Een barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.

    Un baromètre avec placage de noyer. Verre de protection manquant.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #272
    Baccarat

    Drie kleurloos kristallen schaaltjes.

    Trois petites coupelles en cristal incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #61

    “Zelfportret”. Een lithografie naar het werk van Renoir. Voorblad van een boek over de kunstenaar.

    Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #148

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores de personnages. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 25
  • #218
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Stadsgezicht te Mechelen”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Vue de la ville de Malines”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 48 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #127

    Een madonna met kind in houten vitrinekastje.

    Une Vierge à l'Enfant dans une vitrine en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #170
    Van de Loock

    “Stilleven met missaal, blaker en bril”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Nature morte avec missel, lampe et lunettes. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #32

    Een lot van zeven kandelaars van brons en andere legeringen.

    Un lot de sept chandeliers en bronze et autres alliages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 - 32 cm
    Estimate: € 30 / 35
View all auction items ›

Online Only veiling van 19 April 2021

Op Maandag 19 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday April 19th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

19 April 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More