Similar lots by type
-
#107Een messingen wijnmeter.
Une mesure à vin en laiton.No longer availableOnline only -
#98Een messingen blaker.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 cm -
#45Een paar messingen kandelaars in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Paire de bougeoirs en laiton de style baroque, montés en lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#99Een karafje van geslepen kleurloos kristal.
Une carafe en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#102Een ronde messingen milieu-de-table.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#101M. CoppensPeriod: 18895-1975“Moeder en kind”. Een art deco bas-reliëf van plaaster. Gesigneerd.
Mère et enfant . Bas-relief art déco en plâtre. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 32 cm -
#95Een goudkleurig porseleinen olifantje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cm -
#109Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#96CanonZoom lens fd 70-150mm 1/45. In etui.
No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cm -
#105Een parasol met kunststoffen handvat in de vorm van een pierrot.
Une ombrelle avec une poignée en plastique représentant un pierrot.No longer availableOnline onlyDim. l: 75 cm -
#97Een kleine messingen wierrookbrander.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cm -
#106Een grote Chinese waaier.
Un grand éventail chinois.No longer availableOnline onlyDim. l: 76 cm -
#100Een aardewerken siervaas in barokke stijl, gedecoreerd met scènes in reliëf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#115Een lot van drie oude asbakken, waarbij één van aardewerk, één van gietijzer en één van bakeliet.
No longer availableOnline only -
#110Een oude schoenspanner.
Un vieil embauchoir.No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cm -
#103“Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.
Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#108Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decosr van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 40 cm -
#104Een paar art nouveau siervaasjes van monochroom wit biscuit.
Une paire de vases décoratifs Art Nouveau en biscuit blanc monochrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cm -
#114Gerold PorzellanEen trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cm -
#93Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 & 24 cm -
#116“Beethoven” & “Mozart”. Twee zamaken bustes naar ontwerp van Piedboeuf. Op marmeren sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cm -
#111Een groot lot varia waaronder borden, beeldjes, vazen en theetassen en ondertassen van eierschaal en een grote asbak. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#113Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#112Een groot lot varia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#58Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Hongaars aardewerk (1 beschadigd) en een glazen vaasje.
Un lot de quatre pots différents en faïence hongroise multicolore (1 endommagé) et un vase en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 24 cm -
#85Een paar mediterrane landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Une paire de paysages méditerranéens, huile sur toile. Tous deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 40 cm -
#63Royal Doulton, England“Daffy Down Dilly”; “Lady Charmian”; “Lady Emily Rose” & “Biddy Penny Farthing”. Vier meerkleurige beeldjes van dames in jurken, waarbij één ballonnenverkoopster. Allen gemerkt onderaan.
Daffy Down Dilly ; Lady Charmian ; Lady Emily Rose & Biddy Penny Farthing . Quatre figurines multicolores de dames en robes, un vendeur de ballons. Toutes marquées en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 22 cm -
#72Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de six figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 17 cm -
#37Danny Smet“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cm -
#14Een lot metalen voorwerpen, bestaande uit een enterhaak, een tuig et vier hangende kruishaken, een zesarmig luchtertje, een onderdeel van een hangluchter en een mandje.
No longer availableOnline only -
#35J. VerheesDrie kleine landschapjes met zichten uit de rand rond Brussel, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 12 cm -
#52Een kandelaar van meerkleurig glas, versierd met kraaltjes.
Candélabre e verre polychrome décoré de perles en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 15 / 25 -
#53Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.
Rumtopf allemand en faïence.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 10 / 15 -
#82Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bocharamotief.
Un tapis en laine noué mécaniquement avec un motif Bochara.No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cm -
#73Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 27 cm -
#32J. VerheesEen landschapje en een hoevezicht, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 13 cm


