Other lots by Val St. Lambert
-
#805Val St. LambertEen glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant 10 coupes à champagne, 6 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc, 9 verres à apéritif et 8 verres à eau. Nous ajoutons deux coupes et une flûte à champagne dépareillées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#753Val St. LambertEen lot glazen van geslepen kristal, bestaande uit zes kleurloze champagnecoupes en zes gekleurde glazen.
Lot de verres en cristal taillé comprenant six coupes à champagne incolore et six verres colorés.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#767Val St. LambertTwee designkandelaars met drie armen van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.
Deux candélabres design à trois bras en cristal rose eet incolore. Avec marque. Années 1950.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#391Val St. LambertEen kokervaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase cylindrique en cristal taillé coloré partiellement vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#423Val St. LambertEen asbak met stamper van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Cendrier et pilon en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#427Val St. LambertTwee zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal, waarvan één met oorspronkelijke doos. Gemerkt.
Deux candélabres hexagonaux en cristal incolore dont un avec boîte d’origine. Avec marque.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287Val St. LambertTwee series van zes onderzetters van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van bloemen. In originele etuis.
Deux suites de six sous-verre en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Dans leurs étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#343Val St. LambertEen lampenvoet van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal mauve. Années 1950. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#288Val St. LambertEen coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180 / 240 -
#448Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal met gegolfde rand in blauw en groen. Barst
Vase en cristal taillé au bord ondulé coloré bleu et verre dans la masse. Fêlé.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#451Val St. LambertEen art deco vaasje van mauve en kleurloos kristal. Zonder merk.
Petit vase art déco en cristal incolore et mauve. Sans marque.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 45 -
#38Val St. LambertEen designvaas van geblazen groen kristal. We voegen er een tweede gelijksoortige designcoupe van Nederlandse makelij aan toe.
Vase design en cristal soufflé vert. Nous ajoutons un deuxième dans le même genre de fabrication néerlandaise.No longer availableEstimate: € 35 / 50
Similar lots by type
-
#803Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.
Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#133Een milieu de table van kleurloos kristal en koper, gedragen door twee honden van zamak en op een houten voetstuk.
Milieu de table en cristal incolore et cuivre, porté par deux chiens en régule et sur une base en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#118Een bronzen kandelaar met drie niveaus met acht lichtpunten en versierd met kristallen pegels.
Candélabre en bronze à trois niveaux à huit lumières et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 180 / 220 -
#347Een vaas en een karaf van geslepen kleurloos kristal.
Vase et carafe en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#91Saint LouisEen karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 25 / 40 -
#804IchendorfEen Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnappsglaasjes.
Un service de verres en cristal incolore allemand comprenant six flûtes, douze verres à vin rouge, six petits verres sur pied, six tumblers et douze verres à schnapps.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#138Lalique, FranceEen coupe van kleurloos kristal, gedragen door drie gesatineerde vissen.
Coupe en cristal incolore portée par trois poissons satinés.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 300 / 340 -
#283Daum, FranceEen vlinder en twee verschillende bloemen van meerkleurig glaspasta. Allen gemerkt en één in origineel etui.
Papillon et deux fleurs en pâte de verre polychrome. Chaque pièce marquée et une avec l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#273Een milieu de table van geslepen kleurloos Boheems kristal op messingen voet. We voegen er een bijpassende vaas en een schaaltje aan toe.
Milieu de table en cristal de Bohème incolore sur base en laiton. Nous ajoutons un vase assorti et un petit plat.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#297Een glazen hoorn met gegraveerde motieven in een houder van zilver en op houten sokkel.
Corne en verre à motifs gravés dans une monture en argent et sur socle en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#352Een karaf van geslepen kleurloos kristal met 835‰ zilveren montuur.
Carafe en cristal taillé incolore à monture en argent 835‰.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#791Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#388Een designvaas van glaspasta en een pique-fleurs van rood kristal met koperen montuur.
Vase design en pâte de verre et un pique-fleurs en cristal rouge à monture en cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#723Een glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit elf waterglazen, twaalf rodewijnglazen, elf wittewijnglazen en elf champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore comprenant onze verres à eau, douze à vin rouge, onze à vin blanc et onze flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#363SarregueminesEen vaas van meerkleurig aardewerk met getorst decor. Omstreeks 1900.
Vase en faïence polychrome à décor torsadé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#798Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Porte manteaux en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#778“Acrobat bank”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
“Acrobat Bank”. Tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#417“Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.
“Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#198Carla Kamphuis-MeijerPeriod: °1957“De landverhuizer”. Een bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd en genummerd 24/100. Naar een ontwerp van Eugeen van Mieghem.
“L’émigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée et numérotée 24/100. D’après un dessin par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#29“De Heilige Drievuldigheid” Ontwerp voor een fresco. Gewassen pentekening op papier. Gemonogrammeerd A.O. en gedateerd ‘17.
“La Trinité”. Dessin d’une fresque. Lavis sur papier. Monogrammé A.O. et daté 1917.No longer availableDim. 13,5 x 14,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#338Amedée Lynen“Hoeve” Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd.
“Ferme”. Litho en couleurs. Signée et numérotée.No longer availableDim. 46 x 59 cmEstimate: € 20 / 40 -
#276Blaylock, Longtown.Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotering. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200 / 300 -
#142Lode De Maeyer“Stilleven met bloemen”. Gesigneerd Lod.
“Nature morte aux fleurs”. Signée Lod.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#677Een apothekersweegschaal met gewichtjes.
Bascule de pharmacien et ses poids.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#324Een lot van drie kaders met foto’s van havenarbeiders.
Lot de trois cadres à photographies représentant des laboureurs.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 20 / 25 -
#661Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages, vogels en pioenen.
Vase en porcelaine de Chine polychromr à décor de personnages, d’oiseaux et de pivoines.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100 / 150

