Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lampje op onyxen voet, versierd met verguld messing en met een geslepen kleurloze kristallen kap.

Een lampje op onyxen voet, versierd met verguld messing en met een geslepen kleurloze kristallen kap.

Online only
Dim. h: 36 cm
SKU: 3009200114.
Category: Verlichting.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #114
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #133

    Een kunststof lampvoet in de vorm van een liefdesscène.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm (z.k.)
  • #156

    Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.

    Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #135

    Een paar verzilverde appliques, versierd met glazen kraaltjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 22 cm
  • #155

    Een klein messingen halluchtertje, versierd met porseleinen bloempjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
  • #157

    Een paar metalen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in resp. vier en vijf rijen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 58 & 47cm

Other lots in this auction

  • #171

    Een lot van 25 uitgaven met betrekking tot de Belgische forten. Nederlands- en Franstalig.

    No longer available
    Online only
  • #78

    Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’

    No longer available
    Online only
    Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)
    Estimate: € 30 / 50
  • #8
    Gard Van Mechelen

    “Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.

    “Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #120

    Een lot meerkleurig porselein , bestaande uit drie bordjes, een vaas met handgeschilderd decor en een Chinees kopje met twee ondertasjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5,5 & 20 cm; Ø: 11 & 19 cm
  • #138

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Twee scheurtjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 39 cm
  • #40
    G. Wagener

    “Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso. Glas gebroken.

    “Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #143

    Een oude reiskoffer.

    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 44 x 24 cm
  • #162

    Lot boeken. “Santiago de Compostella”. Catalogus Europalia 1985 Espana. Ed. Gemeentekrediet 1985. “Het Grote Archeologieboek” Ed. Zuid Boekprodukties 1998. “Geboorte der Westerse Beschaving. Griekenland en Rome”. Ed. Gaade 1964. “Prinsen en Poorters”. Ed. Mercatorfonds 1998 (nog in plasticfolie). Van Caeneghem, ”De Guldensporenslag 1302. Feiten en mythen”. Ed. Mercatorfonds 2002. Tijs, “Tot Cieraet dezer Stadt. Bouwtrant en bouwbeleid te Antwerpen van de Middeleeuwen tot Heden”. Ed. Mercatorfond(..)

    Lot de livres.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 280 / 320
  • #177

    Een gevarieerd lot Franstalige boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog.

    No longer available
    Online only
  • #91

    Twee verschillende vazen met Imaridecors, waarbij één van Japans porselein en één van Maastrichts aardewerk. De eerste met restauratie aan de kraag.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 & 45 cm
  • #34
    Pablo

    “Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Clown”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    Een lot gebundelde uitgaven van “La dernière guerre” in acht delen. Jaren ‘70. Bijgevoegd “Une épopée de la resistance” in drie delen.

    No longer available
    Online only
View all auction items ›

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More