Similar lots by type
-
#155
Een klein messingen halluchtertje, versierd met porseleinen bloempjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 40 cm -
#156
Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/12 -
#133
Een kunststof lampvoet in de vorm van een liefdesscène.
No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cm (z.k.) -
#157
Een paar metalen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in resp. vier en vijf rijen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 58 & 47cm -
#135
Een paar verzilverde appliques, versierd met glazen kraaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 22 cm
Other lots in this auction
-
#132Pillivuyt, France
Een dubbele gebakstaander van meerkleurig en verguld porselein en messing.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 22 & 24 cm -
#46G. Wagener
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982 op verso.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1982 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#72Henri Jozef Pauwels
“Hoevezicht met bloesems.” Olieverf op doek, gemaroufleerd. Gesigneerd.
”Vue sur fermette et floraisons”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. 59 x 79 cmEstimate: € 60/100 -
#180
Een groot en gevarieerd lot Franstalige boeken en andere uitgaven met betrekking tot de geschiedenis van het (Belgisch) leger, uniformen, wapens, veldslagen, musea, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 152.00 € -
#57Alfred Bollaert
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 64 x 83 cmEstimate: € 40/60 -
#93
Twee verschillende aardewerken vazen met Satsuma-decors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 & 32 cm -
#165
Een ovale schotel met een meerkleurig dedor van bloemen, pauwen en vlinders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 36 cm -
#128Val St. Lambert
Een vaas in oud-roze gegoten glas. Kleine onopvallende schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#85A.D.M.
“Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#106
Een witmetalen hoorn op staander.
Corne en métal blanc sur support.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#56
“De schapenhoeder”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 187/350 buiten de plaat.
“Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#98
Twee gravures, waarbij de eerste gesigneerd Herzl en de tweede gesigneerd Maimonides.
No longer availableOnline onlyDim. 23 x 18 & 26 x 20 cm