Similar lots by type
-
#271
Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten op een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 25/30 -
#312
Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 27 cm (z.s.)Estimate: € 20/30 -
#262
Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#283
Een geribd dekselvaasje en een kruikvaas van blauw en wit Chinees porselein. Recent.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 44 cmEstimate: € 25/35 -
#126
Een lot varia, bestaande uit negen kleine bordjes van Chinees porselein en een kunststof vaasje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 15/30 -
#272
“Windhond”. Een groepje van aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#92
Een Boeddhistisch tafereel op zijde.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 50/80 -
#76
Een lot van drie cache-pots en een kamerpot van meerkleurig aardewerk, waarbij Belgisch werk en met diverse decors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/40 -
#90
Een lot van vijf kleine vaasjes waaronder een paar van Nanking-aardewerk, twee van Chinees en één van Japans porselein.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 25/50 -
#282Royal Sphinx, Maastricht
Twee aardewerken cache-pots met Deltse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm; Ø 18 cmEstimate: € 15/20 -
#286
Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#133
Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#121
Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleurig bloemendecor.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40/60 -
#268
Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 20/40 -
#317Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#292Longwy
Een bord van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig decor van kwartels in een cartouche op een achtergrond van bloemen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø: 23 cmEstimate: € 50/60 -
#114Kaiser
Een balustervaasje van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van rozen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 15/20 -
#116
Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 15/30 -
#284
Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15/20 -
#313
Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 20/30 -
#278
Een theepot, koffiepot en suikerpot van Gouds aardewerk en verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/40 -
#288
Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.
No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 25/35 -
#267
Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25/25 -
#128Colbert
Een serveerschotel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. l: 43 cmEstimate: € 15/20
Other lots in this auction
-
#52
Een albasten vaasje, versierd met een ingelegd bladerdecor van malachiet, parelmoer en andere mineralen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 15/20 -
#253Albert Saverys
“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#67Renault
Een pluchen hondje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 10/20 -
#119
Een oude stereokijker. Zonder platen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 € -
#214
“Meisjesportret”. Kleurkrijt op papier.
“Portrait de fille”. Pastel sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 50/80 -
#44
Een lot smeedijzer, bestaande uit een goedendag, een drietand, een pannetje met lange steel en een bonenbrandertje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Dim. l: 55 - 180 cmEstimate: € 40/60 -
#108
Veertien boeken uit de reeks “Lekkerbekken”: Koken met wijn en bier, Vrienden te gast, Koken met de microgolfoven, Pasta, Gerechten met kaas, Chocoladedesserten, “Light” keuken, Desserten, De exotische vruchten, rundvlees, koken in de open lucht, smul je slank, slaatjes, visrecepten. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#225Fernand Comhaire
“Portret van Joseph Tel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en boodschap onderaan rechts. “Joseph Tel. A mon bon camarade”.
“Portrait de Joseph Tel”. Huile sur toile marouflée. Signée et mentionnant en bas à droite: “Joseph Tel. A mon bon camarade”.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#237
Lot boeken over John F. Kennedy met aandacht aan zijn buitenlandbeleid. Bevattende boeken gaande over de Cuba crisis, Europa, zijn relatie met Chroesjtsjov etc...
Lot de livres sur John F. Kennedy se concentrant sur sa politique étrangère, comprenant des livres traitant la crise de Cuba, l’Europe, sa relation avec Khrouchtchev etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#158Irididi
“Abstracte Afrikaanse compositie”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Composition abstraite africaine”. Technique mixte sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 54 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#64Capodimonte
Een vrouw met bloemen en twee kleine bustes van wit biscuit. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 30/40 -
#159M. Van lent
“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40/50