Similar lots by type
-
#159R. Delbeke“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#248Een lotje verzilverd metaal, bestaande uit een doopbekertje, een groot replica van een Romeinse munt, gemerkt van Wiskemann, een ovaal schaaltje van Sheffield, een bloemvormig sierstuk/ kandelaar, een antiek leesbrilletje, een hondenfluitje, een zoutvaatje in de vorm van een kwartel, zes kleine bladvormige asbakjes, een kommetje en drie zakhorloges (niet werkend).
Un lot en métal argenté, composé d'une coupe baptismale, d'une grande réplique d'une pièce de monnaie romaine, marquée Wiskemann, d'un plat ovale de Sheffield, d'une pièce décorative/bougeoir en forme de fleur, de lunettes de lecture anciennes, d'un sifflet de chien, d'une salière en forme de caille, six petits cendriers en forme de feuille, un petit bol et trois montres de poche (ne fonctionnant pas).No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#218Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Tapis en laine noué main. Quelque usures.No longer availableOnline onlyDim. 197 x 126 cmEstimate: € 30 / 35 -
#226Een machinaal geweven wollen loper.
Un chemin de table en laine tissée à la machine.No longer availableOnline onlyDim. 394 x 78 cmEstimate: € 10 / 15 -
#273Een paar geglazuurd aardewerken tempelleeuwen met bal.
Une paire de lions de pho en faïence vernissée avec boule.No longer availableOnline onlyDim. h: 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#266Twee verschillende vazen van Nanking aardewerk. Eén gemerkt onderaan.
Deux vases différents en poterie de Nankin. Un marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 31 cmEstimate: € 25 / 40 -
#189Een klein handgeknoopt Chinees wollen karpetje.
Un petit tapis de laine chinois noué à la main.No longer availableOnline onlyDim. 155 x 77 cmEstimate: € 20 / 30 -
#260Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.
Tapis en coton, modèle ‘Vintum’.No longer availableOnline onlyDim. 240 x 170 cmEstimate: € 35 / 45 -
#269Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.
Couloir d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableOnline onlyDim. 290 x 103 cmEstimate: € 30 / 50 -
#165Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.
Un tapis de laine noué à la machine. Fabrication belge.No longer availableOnline onlyDim. 151 x 68 cmEstimate: € 20 / 30 -
#152Vierentwintig messen met benen heft.
Vingt-quatre couteaux avec manches en os.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#231Een opgezette merel.
Un merle empaillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#162“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Een opgezette houtduif.
Un pigeon ramier naturalisé.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#180Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Goede staat.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Bon état.No longer availableOnline onlyDim. 153 x 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#257Een lot van 20 miniatuur Boeddhabeeldjes van diverse mineralen en metaal. In doosje.
Lot de 20 statues miniatures de bouddha en divers minéraux et métaux. En boîte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#268Twee verschillende vaasjes van cloisonné op messing, versierd met meerkleurige bloemendecors.
Deux vases cloisonnés différents sur laiton, décorés de décors floraux multicolores.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#185Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.
Deux tapis en laine noués à la main dont un tibétain.No longer availableOnline onlyDim. 149 x 92 & 160 x 76 cmEstimate: € 15 / 25 -
#251Een vaasje van geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.
Vase en grès émaillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 15 / 25 -
#174Een lot van vijftien verschillende fantasie kettingen en halssnoeren bezet met fantasiestenen.
Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#294Drie wollen lopertjes. (slijtage).
Trois couloirs en laine (usures).No longer availableOnline onlyDim. 236 x 81 cm365 x 84 cm222 x 58 cmEstimate: € 25 / 35 -
#241Een opgezette ekster op tak.
Une pie empaillée sur une branche.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#276Een grote spaarpot in de vorm van een varken.
Une grande tirelire en forme de cochon.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#293Een klein hertengewei op houten muurplaat.
Un petit bois de cerf sur une plaque murale en bois.No longer availableOnline onlyDim. h:Estimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#97Een Duitse bierpul van meerkleurig steengoed met tinnen deksel.
Une chope à bière allemande en grès multicolore avec un couvercle en étain.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#131Zes werken, bestaande uit vier landschappen met bomen (33 x 25cm, 20 x 33 cm, 45 x 28 cm en 39 x 54 cm), “Een Kerkje” (29 x 39 cm) en “Het gat in de muur” (50 x 39 cm). Gemengde technieken. Gesigneerd.
Six oeuvres, composées de quatre paysages avec arbres (33 x 25 cm, 20 x 33 cm, 45 x 28 cm et 39 x 54 cm), "Une église" (29 x 39 cm) et "Le trou dans le mur" ( 50 x 39 cm). Techniques mixtes. Signés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#44Philibert CockxPeriod: 1879 - 1949“Dorpszicht”. Een gravure. Gesigneerd en met opdracht buiten de plaat.
"Vue de village". Une gravure. Signée et dédicacée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 32,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#249J. Andries“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#81Een antieke gravure naar Michelangelo, oorspronkelijk uit een boek.
Une gravure ancienne d’après Michel Ange, illustration d'un livre.No longer availableOnline onlyDim. 12,5 x 24,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#275“Vrouw met os in een landschap”. Olieverf op doek. Handtekening verwijderd. Opnieuw op te spannen.
Femme au bœuf dans un paysage . Huile sur toile. Signature effacée. Doit être retendue.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#112Een paar 3D-prenten naar ontwerpen van M.I.Hummel. Ed. Apro International, Nederland.
Quelques impressions 3D d'après les dessins de M.I.Hummel. Ed. Apro International, Pays-Bas.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 11 cmEstimate: € 25 / 30 -
#2“Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).
“Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#58Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
Un masque africain en bois avec osier, miroirs et coquillages.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#7Een meerkleurig kunststoffen reclamebeeld voor Johnnie Walker. Herstelling aan een been.
Une image publicitaire en plastique multicolore pour Johnnie Walker.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#191“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.
Couple. Deux figurines en porcelaine multicolore et dorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#234Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983“Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte à la bouteille. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 55 cmEstimate: € 200 / 300

