#337‘Corneille per La Pieve, Spumante’. Een geschenkset met een volle fles spumante en drie glazen, gedecoreerd met werk van Corneille.
'Corneille per La Pieve, Spumante'. A gift set with a full bottle of sparkling wine and three glasses, decorated with art by Corneille.No longer availableDim. H 10, B 41, D 59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#473Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.
#19Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979‘Scheldestreek’, ets/droge naald. Getekend.
‘Schelde region’, etching/drypoint. Signed: Alfons Blomme.No longer availableDim. 26/31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#547Een lot van twee schalen en een grote kom van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Frans en Portugees, vermoedelijk 18e eeuw.
#519PoucettePeriod: 1935 - 2006“Black beauty”, een schilderij, olieverf op papier, gesigneerd en gedateerd 1955.
"Black beauty", a painting, oil on paper, signed and dated 1955.No longer availableDim. 20 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +-0,75 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,26 ct .
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.75 ct and brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.27 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#522Germaine BrusPeriod: °1915“Conversatie op straat” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘72.
"Conversation on the Street" Oil on canvas. Signed. Dated '72.No longer availableDim. 50 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452Bernard CathelinPeriod: 1919 - 2004“Minimalistisch interieurzicht”, kleurenlithografie, gesigneerd en genummerd 109/125.
"Minimalist interior view", color lithograph, signed and numbered 109/125.No longer availableDim. 91 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#462Ron Van Der WerfPeriod: 1958 - ....“Abstracte compositie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 06.
"Abstract composition", a painting, oil on canvas, signed and dated 06.No longer availableDim. 89 x 119 cmEstimate: € 200 / 250 -
#372Wouter Van Den Hallen‘Abstracte compositie’ Olieverf op doek. Getekend W. V. D. Hallen.
'Abstract composition', oil on canvas. Signed; W. V. D. Hallen.No longer availableDim. 80/90 cmEstimate: € 70 / 100