#525Een Anatolische wollen Saf-loper versierd met vijf mirhabs.
#442‘’Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend; Peploe. Draagt de titel en naam ook op het spieraam.
#242F. Beaufort“Schaapskudde bij de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#253Steiff, GermanyDrie vintage pluche hanen, gemerkt Steiff, één niet (meer) gemerkt.
#415HerizEen handgeknoopt Oosters tapijt.
#457Een paar Franse faience borden.
#473Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.
#285Val Saint LambertEen kristallen vaas, groen in de massa gekleurd, gemerkt.
#122Paul PermekePeriod: 1918-1990“Hoeves aan de waterkant”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Farmhouses by the Waterfront". Oil on board. Signed.No longer availableDim. 35 x 58.5 cmEstimate: € 250 / 400