Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lange bontmantel van nerts. Maat 44.

Een lange bontmantel van nerts. Maat 44.

Long manteau en fourrure de vison. Taille 44.
SKU: 2710150510.
Category: Textiel.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #510
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #142

    Vijf aquarellen met afbeeldingen van Vlaamse volksfiguren. Met opschrift op verso en gedateerd 1879. Gesigneerd.

    Cinq aquarelles représentant des personnages populaires flamands. Texte et date 1879 au verso. Signées.
    No longer available
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #743

    Houtskoolschets van een zittend naakt. XIXde eeuw.

    Esquisse en fusain d’un nu assis. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 13 x 11 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #484

    “Haven Le Lavandou”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Achteraan gedateerd 1978.

    “Port Le Lavandou”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée. Datée 1978 au verso.
    No longer available
    Dim. 30 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #289
    Bernard Bosschaert

    “Sint Andriesstraat te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Rue St-André à Anvers”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #738

    Coupe van Saksisch porselein, gedragen door putti. Onderaan gemerkt Von Schierholz.

    Coupe en porcelaine de Saxe portée par quatre putti dansant. Marque sous la base: Von Schierholz.
    No longer available
    Dim. Ø 26,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #698

    Een moderne ronde vaas van amberkleurig glaspasta.

    Vase rond moderne en pâte de verre de couleur ambre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #355

    Een dameshorloge van zilver en plaqué d’or met lederen armband bezet met fantasiestenen.

    Montre de dame en argent et plaquée d’or sertie de pierres de fantaisie. Bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #108

    Een klokje van groen aardewerk met een afbeelding van een dame. De wijzerplaat gemerkt. ‘F J’. Tijdperk art deco.

    Petite pendule en faïence verte décorée d’une femme? Cadran inscrit F.J. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #674
    Gies Cosyns
    Period: 1920 - 1997

    “Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.

    “Paysage aux Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1955.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #725

    Paar vazen van polychroom aardewerk met een decor van een krijger in een uitsparing omgeven door planten. Japan, omstreeks 1930. (een herstelling aan één van de voetstukken).

    Paire de vases en faïence polychrome à décor d’un guerrier en cartouche entourée de plantes. Japon, vers 1930 (une réparation à l’un des pieds).
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219
    Jozef Mous
    Period: 1896 - 1986

    “De sleper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Le remorqueur”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #749

    “Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.

    “Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More