#417Een Japans porseleinen Arita vaas, blauw wit, met verticale glooien in het reliëf en vogels in flora decor.
A Japanese porcelain Arita vase, blue and white, with vertical slopes in the relief and birds in a floral decor.No longer availableDim. 46 x Ø21cmEstimate: € 50 / 70 -
#298Een lot van 3 vintage porseleinen poppen, zelfde model met diverse kleding. Met label Made in Taiwan.
A lot of 3 vintage porcelain dolls, same model with various clothes. With label Made in Taiwan.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 30 / 35 -
#242Een brons vergulde plaquette met mythologisch tafereel in het reliëf. Op vilten paneel.
#271Christofle, ParisEen set tafellakens en servetten in doos, gemerkt “Christofle”.
A set of tablecloths and napkins in a box, marked "Christofle".No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#334Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.
A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.No longer availableDim. 80 x 75 cmEstimate: € 30 / 40 -
#386Een lot van 3 Oosters handgeknoopte tapijtjes.
#170Een 18 karaats witgouden ring bezet met één diamant van +- 0,20 ct.
An 18 carat white gold ring set with one diamond of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 8,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#564HoseinabadEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd A-8457. Met certificaat.
An Iranian hand knotted carpet, With certificat numbered A8457.No longer availableDim. 292 x 80cmEstimate: € 50 / 80 -
#504‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#36Een eiken boekenmolen op wieltjes uit de eerste helft van de vorige eeuw, onderaan gemerkt H.F. Jansen & zonen, Amsterdam, Hofleverancier.
An oak book mill on wheels from the first half of the last century, marked at the bottom HF Jansen & zonen, Amsterdam, Royal Warrant Holder.No longer availableDim. 99 x 61 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#474“Abstract met jonk op de achtergrond.” Japanse houtdruk.
#536Een fijn handgeknoopt tapijt.
A fine hand-knotted carpet.No longer availableDim. 162 x 87cmEstimate: € 35 / 50