#40Een ovale schotel met een meerkleurig decor van bloemen, pauwen en vlinders.
#227HerfordEen paardenkoets van meerkleurig en verguld porselein.
Un carrosse en porcelaine polychrome et dorée.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#32Een grote Chinese waaier.
#265Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.
Un miroir doré style Baroque. Dégât au dessus.No longer availableOnline onlyDim. h: 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#213Een oude wijze van Chinees aardewerk. Baard beschadigd.
#44Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de six figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#138Een stempel met een aantal drukjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
Un petit banc en chêne sculpté avec des pieds torsadés. Usure sur un coin.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 29 x 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement. = 23No longer availableOnline onlyDim. H. 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
Deux locomotives diesel, une des chemins de fer allemands et une des chemins de fer belges. Peinture endommagée. En état de marche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60