Other lots in this auction
-
#45Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een baardige man met hoedje.
A pipe with pipe head of carved wood in the shape of a bearded man with a hat.No longer availableOnline onlyDim. L. 15,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#30Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd meerschuim in de vorm van een Ulaan met baard en muts. Korte amberen, afgebeten steel.
A pipe with pipe bowl of sculpted meerschaum in the shape of a Ulaan with beard and cap. Short amber, bitten stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 17,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#76Een korte pijp met een grote meerschuimen kop in de vorm van een Afrikaanse soldaat. Amberkleurige steel met metalen ring.
A short pipe with a large meerschaum head in the shape of an African soldier. Amber colored stem with metal ring.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#139Recht pijpje van geglazuurd pijpaarde met kop in de vorm van een man met baard en snor.
Straight pipe of glazed pipe clay with head in the shape of a man with beard and moustache.No longer availableOnline onlyDim. L. 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#53Een pijp met een kleine gebeeldhouwde houten kop in de vorm van een vrouw met opgestoken haar. Berkenhouten steel met hoornen mondstuk.
pipe with a small carved wooden head in the shape of a woman with her hair up. Birch wood handle with horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 22 cmEstimate: € 50 / 70 -
#107Goedewagen HollandEen lange pijp met een kop genre Jacob van geglazuurd aardewerk. Gemerkt. Met een berkenhouten steel.
A long pipe with a head genre Jacob of glazed earthenware. Marked. With a birch wood handle.No longer availableOnline onlyDim. L. 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#129Een pijp met een pijpaarde kop in de vorm van een man met tulband en lange baard. Deels gekleurd en met opschrift Jacob. Berkenhouten steel en hoornen mondstuk.
A pipe with a clay pipe head in the shape of a man with a turban and a long beard. Partly colored and with Jacob inscription. Birch wood handle and horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#51Een kleine pijp met fijne meerschuimen kop in de vorm van een fin de siècle vrouw met een weelderige hoofdtooi. Hoornen steel.
A small pipe with a fine meerschaum head in the shape of a fin de siècle woman with a lavish headdress. Horn stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#35Een pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een jonge vrouw met een uitbundige fin de siècle coiffure. Amberen steel.
A pipe with a meerschaum bowl in the shape of a young woman with an exuberant fin de siècle coiffure. Amber stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#77Een korte pijp met een egale kop van bruyère. Amberkleurige steel. Met aangepaste houder.
A short pipe with an even briar head. Amber colored stem. With custom holder.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 40 -
#29Een korte pijp met pijpenkop van meerschuim in de vorm van een man met baard en muts. Amberen steel.
A short pipe with a meerschaum head in the shape of a man with a beard and a hat. Amber stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#4Een pijp van witte pijpaarde, kop onderaan versierd met een dierenkopje.
A pipe of white pipe clay, head decorated at the bottom with an animal head.No longer availableOnline onlyDim. L.17 cmEstimate: € 15 / 20

