A gilt stainless steel ladies' watch.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#456Een groot handgeknoopt Bidjar tapijt.
A large hand-knotted Bidjar rug.No longer availableDim. 350 x 255 cmEstimate: € 150 / 200 -
#139‘De Veerman’. Olie op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#53Lederen album uitgegeven door GROUPE 38, Telexpo 58. Bevat 22 bladzijden in ringmap en 4 losse vellen met handtekeningen. Waaronder deze van Leopold III en Boudewijn met een foto waarop ze het boek signeren. Verder een groot lot foto’s en een singeltje aangeboden door Marie Thumas met een rede van de toenmalige Koning Boudewijn.
Leather album issued by GROUPE 38, Telexpo 58. Includes 22 pages in a ring binder and 4 loose sheets with signatures, including those of Leopold III and Baudouin signing the book. Also includes a large lot of photos and a single offered by Marie Thumas with a speech by the then King Baudouin.No longer availableDim. 30/25 cmEstimate: € 120 / 150 -
#75HMT India Inoxgold quartzEen herenhorloge. In originele doos en met certificaat.
A men's wristwatch. In original box and with certificate.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#80Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. FVS1.
An 18 karat white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.51 ct. FVS1.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#212Een oude massief eikenhouten cafétafel.
An old solid oak café table.No longer availableDim. 77 x 92.5 x 52.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#496Een verguld bronzen staande monnik naar de Rattanakosin periode (1850) met ogen met parelmoer inleg. Aangekocht in 1976, bij Chieng Huat Antique Ltd., Part. Met een apocrief certifcaat van de verkoper.
A gilt bronze standing monk from the Rattanakosin period (1850) with mother-of-pearl inlaid eyes. Purchased in 1976, from Chieng Huat Antique Ltd., Part. Comes with a non-official certificate from the seller.No longer availableDim. h 103 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#56Een antieke massief eikenhouten kast met één deur en één lade.
#61Boch Frères KeramisEen grote dekselvaas van blauw en wit porselein met een decor naar Chinees voorbeeld, onderaan gemerkt.
A large lidded vase of blue and white porcelain with a Chinese-inspired decoration, marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 52 cmEstimate: € 100 / 120