• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een lange papieren pand beschilderd met een doorlopende guirlande in rood, zwart en goud.

A long paper panel painted with a continuous garland in red, black, and gold.
Dim. 172 x 20 cm
SKU: 2904250527.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #527
Estimate: € 50 / 80

  • #265

    Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.

    A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.
    Dim. 190 g L: 21 cm armband
    Estimate: € 150 / 200
  • #578

    Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.

    A Chinese hand-knotted tapestry, floral decoration with poultry.
    Dim. 182 x 93 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #65
    Longines

    Een 18 kt geelgouden zakhorloge. Met inscriptie jubileum 1898 - 1950. 10 Grands Prix.

    An 18 kt yellow gold pocket watch. With inscription anniversary 1898 - 1950. 10 Grand Prix.
    Dim. Bruto: 69,63 g Ø 5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #284
    Henri van Seben
    Period: 1825-1913

    ‘Winterzicht met boerin en geit’. Olieverf op schilderpaneel. Getekend Henri van Seben. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.

    ‘Winter scene with farmer and goat’. Oil on panel. Signed by Henri van Seben. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague before settling in Brussels. Known for precise, meticulous art featuring romantic landscapes, especially ‘winter’ scenes and genre paintings with children.
    Dim. 38/31.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #429

    “Noord Frans straatzicht”, een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.

    "Northern French street view", a painting, oil on panel, signed illegibly.
    Dim. 36 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #434
    Roland Devolder

    ‘Zittende vrouwen met witte objecten’, ingekleurde ets, opgehoogd met verf. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.

    'Sitting women with white objects', colored etching, heightened with paint. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    Dim. 33/49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #419

    “Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.

    "Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India.
    Dim. 21 x 25.5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #30

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.
    Dim. 5,48 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #409
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    Bloemenvaas. Olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.

    Flower vase. Oil on panel. Signed; L. Jordaens.
    Dim. 43/38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #572
    Frans Luyckx

    “Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Fr. Luyckx. Gedateerd 1951.

    "City view", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed Fr. Luyckx. Dated 1951.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #245
    Ebel Swiss made

    Een roestvrij stalen dameshorloge. Armband en bezel deels van geelgoud. Met certificaat.

    A stainless steel ladies watch. Bracelet and bezel partly in yellow gold. With certificate.
    Estimate: € 600 / 800
  • #447

    Bronzen beeldje van een Indische danseres met een papegaai op de schouder.

    Bronze sculpture of an Indonesian dancer with a parrot on her shoulder.
    Dim. Hoogte 23 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00