Een lange papieren pand beschilderd met een doorlopende guirlande in rood, zwart en goud.

A long paper panel painted with a continuous garland in red, black, and gold.
Dim. 172 x 20 cm
SKU: 2904250527.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #527
Estimate: € 50 / 80

  • #35
    Catina Qwartz Swiss Made

    Een vergulde roestvrij stalen dameshorloge.

    A gilt stainless steel ladies' watch.
    Estimate: € 100 / 150
  • #456

    Een groot handgeknoopt Bidjar tapijt.

    A large hand-knotted Bidjar rug.
    Dim. 350 x 255 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #139

    ‘De Veerman’. Olie op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    'The Ferryman'. Oil on canvas. Illegibly signed.
    Dim. 17/24 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #53

    Lederen album uitgegeven door GROUPE 38, Telexpo 58. Bevat 22 bladzijden in ringmap en 4 losse vellen met handtekeningen. Waaronder deze van Leopold III en Boudewijn met een foto waarop ze het boek signeren. Verder een groot lot foto’s en een singeltje aangeboden door Marie Thumas met een rede van de toenmalige Koning Boudewijn.

    Leather album issued by GROUPE 38, Telexpo 58. Includes 22 pages in a ring binder and 4 loose sheets with signatures, including those of Leopold III and Baudouin signing the book. Also includes a large lot of photos and a single offered by Marie Thumas with a speech by the then King Baudouin.
    Dim. 30/25 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #394
    Jozef Pitters
    Period: 1877-1957

    ‘Fjord’, olieverf op paneel. Getekend; Josef PITTERS.

    ‘Fjord’, oil on panel. Signed; Josef PITTERS.
    Dim. 47/61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #75
    HMT India Inoxgold quartz

    Een herenhorloge. In originele doos en met certificaat.

    A men's wristwatch. In original box and with certificate.
    Estimate: € 600 / 800
  • #80

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. FVS1.

    An 18 karat white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.51 ct. FVS1.
    Dim. 5,95 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #212

    Een oude massief eikenhouten cafétafel.

    An old solid oak café table.
    Dim. 77 x 92.5 x 52.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #496

    Een verguld bronzen staande monnik naar de Rattanakosin periode (1850) met ogen met parelmoer inleg. Aangekocht in 1976, bij Chieng Huat Antique Ltd., Part. Met een apocrief certifcaat van de verkoper.

    A gilt bronze standing monk from the Rattanakosin period (1850) with mother-of-pearl inlaid eyes. Purchased in 1976, from Chieng Huat Antique Ltd., Part. Comes with a non-official certificate from the seller.
    Dim. h 103 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #56

    Een antieke massief eikenhouten kast met één deur en één lade.

    An antique solid oak cabinet with one door and one drawer.
    Dim. 108 x 76 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554
    Albert Likeke Mongita
    Period: 1916-1985

    Kleurrijk straatbeeld. Olieverf op doek in impasto. Getekend; A. Mongita. Albert Likeke Mongita, ook wel bekend als Mongita Likeke was een acteur, schilder en regisseur uit de Democratische Republiek Congo.

    Colorful street scene. Oil on canvas with impasto. Signed; A. Mongita. Albert Likeke Mongita, also known as Mongita Likeke, was an actor, painter, and director from the Democratic Republic of Congo.
    Dim. 24.5/20 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #61
    Boch Frères Keramis

    A large lidded vase of blue and white porcelain with a Chinese-inspired decoration, marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 100 / 120

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00