Een lange papieren pand beschilderd met een doorlopende guirlande in rood, zwart en goud.

A long paper panel painted with a continuous garland in red, black, and gold.
Dim. 172 x 20 cm
SKU: 2904250527.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #527
Estimate: € 50 / 80

  • #185
    Baume & Mercier Genève

    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #61
    Boch Frères Keramis

    A large lidded vase of blue and white porcelain with a Chinese-inspired decoration, marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #167

    Pendule versierd met een gepatineerde bronzen allegorie op de muziek in de vorm van een vrouw met lier. Onderaan vergulde guirlande, basis van gekleurd marmer. Lichte slijtage aan de wijzerplaat en aan de achterzijde van de sokkel. Met slinger. Tijdperk Napoléon III.

    Clock decorated with a patinated bronze allegory of music in the form of a woman with a lyre. Gilt garland at the bottom, colored marble base. Light wear on the dial and on the back of the pedestal. With pendulum. Napoleon III era.
    Dim. H 36, B 46, D 15 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #208

    Een antieke metalen wieg, circa 1900.

    An antique metal crib, circa 1900.
    Dim. 175 x 106 x 56 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #145

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitaire van 1.75 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a 1.75 ct solitaire.
    Dim. 4,85 g
    Estimate: € 4500 / 4800
  • #169
    Yuliy Yulevich Klever

    Bomengroep. Grafiet op paneel. Getekend; Klever, 1903.

    Tree group. Graphite on panel. Signed; Klever, 1903.
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #42
    Val Saint-Lambert

    Vaas van geslepen kristal met geribd motief, deels groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Vase of cut crystal with ribbed motif, partially green colored in the mass. Marked and labeled at the bottom.
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #249

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #91
    Wiskemann

    Een lot van 2 kristallen karaffen bestaande uit één met zilveren kraag, gemerkt 800, en één met verzilverde kraag, gemerkt OW. (Otto Wiskemann).

    A lot of 2 crystal decanters consisting of one with silver collar, marked 800, and one with silver-plated collar, marked OW (Otto Wiskemann).
    Dim. 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #282
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Maritiem zicht”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Hubert De Vries.

    "Maritime view", a painting, oil on board, signed by Hubert De Vries.
    Dim. 37 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #58

    Beschilderde en geëmailleerde karaf in groen glas met 5 glaasjes.

    Painted and enameled decanter in green glass with 5 small glasses.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #160

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale pear-shape diamant van +- 1,01 ct. JVVS en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct. FVVS.

    An 18 kt white gold ring set with a central pear-shaped diamond of approximately 1.01 ct. VS clarity and with round diamonds totaling approximately 0.53 ct. VVS clarity.
    Dim. 4,13 g
    Estimate: € 2900 / 3000

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00