#385Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.
#513Bronzen beeldje van een nautilusschelp op voet.
#473Nigeriaans voorouderbeeld. Gepatineerde terracotta.
Nigerian ancestor figure. Patinated terracotta.No longer availableDim. Hoogte 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#585Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#410Een paar 18 kt driekleurige gouden oorbellen.
#27DresdenEen set van 2 wit porseleinen engeltjes, gemerkt Dresden.
A set of 2 white porcelain angels, marked Dresden.No longer availableDim. h 14.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#165Een parelhalssnoer in verschillend getinte beige barokparels.
#423Boeddha als berijder van een olifant. Bronzen beeldje.
#555Een lot van 6 handgeknoopte oosterse tapijten met sleet, voor restauratie.
A lot of 6 hand-knotted Oriental rugs with wear, for restoration.No longer availableDim. l 180 cmEstimate: € 80 / 120 -
#539Leo SpanoghePeriod: 1874 - 1955“Hooimijt”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Leo Spanoghe.
"Haystack", a painting, oil on board, signed by Leo Spanoghe.No longer availableDim. 53 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#318W. GermanyEen set van 2 identieke keramische vazen, circa 1950, gemerkt W. Germany en genummerd 120835.
A set of 2 identical ceramic vases, circa 1950, marked W. Germany and numbered 120835.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60