Other lots in this auction
-
#174Henri Van SebenPeriod: 1825-1913‘Spelende kinderen in de sneeuw’. Olieverf op doek getekend Henri van Seben, ‘79. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.
'Children playing in the snow'. Oil on canvas by Henri van Seben, 1879. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague, then moved to Brussels. Co-founded the Belgian Watercolorists Association, known for precise, meticulous art, especially romantic landscapes such as 'winter' scenes and genre paintings featuring children.No longer availableDim. 52.5/71.5 cmEstimate: € 350 / 500 -
#506Tweedeurs hoekkast in klassieke stijl.
Two-door corner cabinet in a classic style.No longer availableDim. H 178, B 62, D 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#456Een groot handgeknoopt Bidjar tapijt.
A large hand-knotted Bidjar rug.No longer availableDim. 350 x 255 cmEstimate: € 150 / 200 -
#357Märklin HOMärklin 7051 H0 Elektrisch bedienbare kraan met magneet, in zijn originele doos.
Märklin 7051 H0 Electrically operated crane with magnet, in its original box.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#503CarreraEen vintage slot-racing set van Carrera bestaande uit vele baanonderdelen waaronder, in originele verpakking, transfo en meerdere auto’s.
A vintage Carrera slot racing set including many track pieces, original packaging, transformer, and multiple cars.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#127Een urne van verzilverd porselein.
An urn of silver-plated porcelain.No longer availableDim. H:39 cmEstimate: € 40 / 80 -
#558Peill & PutzlerEen vintage hanglamp, geslepen glas met florale motieven, Peill & Putzler. Gemerkt.
A vintage pendant lamp, cut glass with floral motifs, Peill & Putzler. Marked.No longer availableDim. h 26 x Ø 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#341The Jimi Hendrix ExperienceJimi Hendrix Experience – Axis: Bold As LoveBarclay – 0820167 - Série PanacheFrance, 1967
Jimi Hendrix Experience – Axis: Bold As LoveBarclay – 0820167 - Panache SeriesFrance, 1967No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#265Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.
A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.No longer availableDim. 190 g L: 21 cm armbandEstimate: € 150 / 200 -
#513Bronzen beeldje van een nautilusschelp op voet.
Bronze sculpture of a nautilus shell on a base.No longer availableDim. Hoogte 9 cmEstimate: € 30 / 50 -
#550Tirisi ModaEen lederen halssnoer met twee 18 kt geelgouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en één hanger van zilver en goud en rookkwarts.
A leather necklace with two 18kt yellow gold pendants set with diamonds weighing approximately 0.40 ct in total, and one pendant of silver and gold with smokey quartz.No longer availableDim. 17,70 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#56Een antieke massief eikenhouten kast met één deur en één lade.
An antique solid oak cabinet with one door and one drawer.No longer availableDim. 108 x 76 x 55 cmEstimate: € 60 / 80


