Other lots in this auction
-
#265Een lot zilveren voorwerpen bestaande uit een servetring, een sleutelhanger, een mini zakmesje, 2 hangertjes, 2 armbanden en 4 ringen.
A lot of silver items including a napkin ring, a keychain, a mini pocket knife, 2 pendants, 2 bracelets, and 4 rings.No longer availableDim. 190 g L: 21 cm armbandEstimate: € 150 / 200 -
#578Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.
A Chinese hand-knotted tapestry, floral decoration with poultry.No longer availableDim. 182 x 93 cmEstimate: € 150 / 200 -
#65LonginesEen 18 kt geelgouden zakhorloge. Met inscriptie jubileum 1898 - 1950. 10 Grands Prix.
An 18 kt yellow gold pocket watch. With inscription anniversary 1898 - 1950. 10 Grand Prix.No longer availableDim. Bruto: 69,63 g Ø 5 cmEstimate: € 600 / 800 -
#284Henri van SebenPeriod: 1825-1913‘Winterzicht met boerin en geit’. Olieverf op schilderpaneel. Getekend Henri van Seben. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.
‘Winter scene with farmer and goat’. Oil on panel. Signed by Henri van Seben. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague before settling in Brussels. Known for precise, meticulous art featuring romantic landscapes, especially ‘winter’ scenes and genre paintings with children.No longer availableDim. 38/31.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#429“Noord Frans straatzicht”, een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"Northern French street view", a painting, oil on panel, signed illegibly.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 50 / 75 -
#434Roland Devolder‘Zittende vrouwen met witte objecten’, ingekleurde ets, opgehoogd met verf. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.
'Sitting women with white objects', colored etching, heightened with paint. Artist's proof. Signed; Devolder R.No longer availableDim. 33/49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#419“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India.No longer availableDim. 21 x 25.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#30Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 800 / 1000 -
#409Leo JordaensPeriod: 1944-2000Bloemenvaas. Olieverf op paneel. Getekend L. Jordaens.
Flower vase. Oil on panel. Signed; L. Jordaens.No longer availableDim. 43/38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#572Frans Luyckx“Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Fr. Luyckx. Gedateerd 1951.
"City view", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed Fr. Luyckx. Dated 1951.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#245Ebel Swiss madeEen roestvrij stalen dameshorloge. Armband en bezel deels van geelgoud. Met certificaat.
A stainless steel ladies watch. Bracelet and bezel partly in yellow gold. With certificate.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#447Bronzen beeldje van een Indische danseres met een papegaai op de schouder.
Bronze sculpture of an Indonesian dancer with a parrot on her shoulder.No longer availableDim. Hoogte 23 cmEstimate: € 30 / 50


