#469De WaelePeriod: 1968 - ....“People Yellow”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd De Waele en gedateerd 2005.
"People Yellow", a painting, oil on canvas, signed De Waele and dated 2005.No longer availableDim. 140 x 120 cmEstimate: € 100 / 150 -
#63Kegelvormige vaas in Boheems kristal. Doorzichtig geslepen en purper in de massa.
Conical vase in Bohemian crystal. Transparent cut and purple in the mass.No longer availableDim. Hoogte 33, Ø 18 cmEstimate: € 180 / 250 -
#397Een paar vazen van blauw en wit Chinees porselein met een Ducai decor van bloemen en de symbolen van het lange leven.
A pair of blue and white Chinese porcelain vases with a floral decor and symbols of longevity.No longer availableDim. Hoogte 36.5, Ø 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#513Bronzen beeldje van een nautilusschelp op voet.
#260JapyEen antieke zakhorloge, Japy Chemin de fèr, met horlogeketting.
#511Een lot van 4 herdrukken van oude affiches van de Antwerpse Zoo, hieraan toegevoegd 2 heruitgaven van oude schoolkaarten met op de ene 2 giraffen en de andere een olifant met opschrift ‘The Museum of Natural History.
A lot of 4 reprints of old posters from the Antwerp Zoo, accompanied by 2 reissues of old school maps featuring 2 giraffes on one and an elephant with the inscription 'The Museum of Natural History' on the other.No longer availableDim. 100 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#350Een 18 kt geelgouden schakelketting met drie staafjes.
#404Roger RaveelPeriod: 1921 - 2013“Doorkijk met marmeren vensterbank”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Kleine papierschade.
"View through with marble windowsill", a color lithograph, pencil signed H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Minor paper damage.No longer availableDim. 68 x 53 cmEstimate: € 400 / 600 -
#86Klassieke zesdeurs vitrinekast, zonder legplanken.
#576Een oude massief eikenhouten salontafel.
An old solid oak coffee table.No longer availableDim. 46 x 147 x 57 cmEstimate: € 60 / 80