Other lots in this auction
-
#202Frank MortelmansPeriod: 1898 - 1986“Boerenerf”, pastel op papier, gesigneerd Frans Mortelmansk
"Farmyard", pastel on paper, signed Frans Mortelmans.No longer availableDim. 24 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#241Een geslepen spiegel in vergulde kader.
A cut mirror in a gilded frame.No longer availableDim. 108 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#500Een 18 kt witgouden ring bezet met een lab-grown briljant van 2,10 ct. E. VS1. Met IGI certificaat.
An 18 kt white gold ring set with a lab-grown brilliant-cut diamond of 2.10 ct. E. VS1. With IGI certificate.No longer availableDim. 3,73 gEstimate: € 2600 / 3000 -
#21limoges montignyGoudkleurig tete a tete mokkaserviesje op dienblad. Limoges Montigny.
Gold-colored tete a tete coffee set on tray. Limoges Montigny.No longer availableDim. Hoogte 14.5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#588Een metalen salontafel, midden jaren 60 van de vorige eeuw, op tulpenvoet. In vintage staat.
A metal coffee table from the mid-1960s, on a tulip base. In vintage condition.No longer availableDim. h 40 x Ø 75 cmEstimate: € 50 / 75 -
#277“Verborgen figuren.” Keramisch werk.
"Personnages cachés". Sculpture en céramique.No longer availableDim. 22 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#262“Jeu de grenouilles”, een oud caféspel, ook wel kikkerbak of putjesbak genoemd. Met gietijzeren hondekop waarvan de bovenkaak ontbreekt. De werpschijven zijn er bij.
"Frog game" or "frog pond game", an old pub game, also known as "kikkerbak" or "putjesbak". With a cast iron dog head missing its upper jaw. The throwing discs are included.No longer availableDim. 91 x 46 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#199Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Dorpszicht bij dreigend onweer”, een ets, gesigneerd buiten de plaat Dirk Baksteen. Gedateerd 1953, proefdruk.
"Village View with Approaching Thunderstorm," an etching, signed outside the plate by Dirk Baksteen. Dated 1953, artist's proof.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#572Frans Luyckx“Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Fr. Luyckx. Gedateerd 1951.
"City view", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed Fr. Luyckx. Dated 1951.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#204J. WebsterLandschapsschilderijtje naar de 19e eeuw. Een visserssloep wordt op het droge getrokken. Olieverf op doek. Getekend J. Webster.
Landscape painting from the 19th century. A fishing boat being pulled ashore. Oil on canvas. Signed J. Webster.No longer availableDim. 20.5/26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Lotje blikken militair speelgoed, bestaande uit een troepentransport, een stuk veldgeschut en een zoeklicht op voet.
Lot of tin military toys, consisting of a troop transport, a piece of field artillery, and a foot searchlight.No longer availableDim. Lengte 17 cmEstimate: € 50 / 70 -
#132Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200


