#70Een 18 kt geelgouden ring bezet met een solitaire van 0.25 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a 0.25 ct solitaire diamond.No longer availableDim. 9.20 gEstimate: € 600 / 800 -
#366William & Annet Brand & van EgmondEen design luchter door William Brand & Annet van Egmond van draadstaal en glas.
A design chandelier by William Brand & Annet van Egmond made of wire steel and glass.No longer availableDim. h 75 x Ø 70 cmEstimate: € 300 / 500 -
#115Een 18 kt witgouden hanger bezet met witte diamanten top Wesselton VVS- VS met een gezamenlijk gewicht van 0,68 ct. Ocean Blue diamanten 0,13 ct. Sky Blue diamanten 0,99 ct en Ice Blue diamanten 1ct. 195 diamanten met en totaal gewicht van 2,80 ct
An 18 kt white gold pendant set with white diamonds top Wesselton VVS-VS weighing a total of 0.68 ct. Ocean Blue diamonds 0.13 ct. Sky Blue diamonds 0.99 ct and Ice Blue diamonds 1 ct. 195 diamonds with a total weight of 2.80 ct.No longer availableDim. 21,20 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#489B. ThysenZittend naakt. Monoprint in sepiatinten, getekend B. Thysen.
#92“Rhino”. Verdieten beeldje, gemerkt Moremi. Afrikaans werk, Botswana.
"Rhino". Verdite statue, marked Moremi. African work, Botswana.No longer availableDim. L. 23.5 cmEstimate: € 100 / 15 -
#251Bing & Grondahl“Dansende schoolkinderen”, een porseleinen groep, gemerkt Bing & Grondahl.
"Dancing school children", a porcelain group, marked Bing & Grondahl.No longer availableDim. h 21.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#404Roger RaveelPeriod: 1921 - 2013“Doorkijk met marmeren vensterbank”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Kleine papierschade.
"View through with marble windowsill", a color lithograph, pencil signed H.C (hors commerse) R. Raveel. 1974. Minor paper damage.No longer availableDim. 68 x 53 cmEstimate: € 400 / 600 -
#520Een platina trouwring bezet met 24 briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,65 ct. Top Wesselton G VS1.
A platinum wedding ring set with 24 brilliant-cut diamonds with a total weight of 1.65 ct. Top Wesselton G VS1.No longer availableDim. 2,65 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#56Een antieke massief eikenhouten kast met één deur en één lade.
#485Een antieke rood koperen steriliseerketel.
An antique red copper sterilizing kettle.No longer availableDim. h 55 x Ø 64 cmEstimate: € 60 / 80