#323Een Pools kristalglazen vaas met 2 papegaaien in het decor.
A Polish crystal glass vase with 2 parrots in the design.No longer availableDim. 25,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#364Isidoor Leyssens“Villa’s in de duinen”, waterverf op papier, gesigneerd Is. Leyssens en gedateerd 1934.
#675Een vintage ovalen spiegel met messing kader en verlichting.
#597Bronzen verguld beeldje van een Afrikaanse man met trommel.
#679Een groot lot diverse bierglazen.
A large lot of various beer glasses.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#427Een Afrikaans hout gescupteerde taboeret, vermoedelijk Yombe.
#284Jan Baartmans“Vissersboten”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Baartmans.
#529Leonard Foujita“Régie R.F.”, een kleurenlitho, in potlood gesigneerd L. Foujita. Vochtschade onderaan de passe-partout.
"Régie R.F.", a color lithograph, signed in pencil by L. Foujita. Water damage at the bottom of the mat.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 250 / 350 -
#105Een Venetiaans glazen kroonluchter met 8 lichtpunten.
A Venetian glass chandelier with 8 light points.No longer availableDim. 95 x 90 cmEstimate: € 200 / 300