Other lots in this auction
-
#166Cees BraakmanEen vintage tafel met het blad in palissander fineer op zwart geverfd onderstel. Vermoedelijk Cees Braakman voor PasToe.
A vintage table with a rosewood veneer top on a black painted base. Presumably designed by Cees Braakman for PasToe.No longer availableDim. 76 x 190 x 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#169Een set van 2 Art-Nouveau glas-in-lood ramen met elks een glasschildering van een dame. Kleine beschadigingen.
A set of 2 Art Nouveau stained glass windows, each with a glass painting of a lady. Small damages.No longer availableDim. 60.5 x 40.5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#422“Stadsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Vermoedelijk gesigneerd “H Moens”.
"Cityscape". A painting, oil on panel. Presumably signed "H Moens".No longer availableDim. 29,5 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#529Leonard Foujita“Régie R.F.”, een kleurenlitho, in potlood gesigneerd L. Foujita. Vochtschade onderaan de passe-partout.
"Régie R.F.", a color lithograph, signed in pencil by L. Foujita. Water damage at the bottom of the mat.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 250 / 350 -
#80Een 18 kt witgouden ring bezet een centrale diamant oude slijp van +- 0,30 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central old cut diamond of approximately 0.30 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 750 / 850 -
#252Trumeau van gebeeldhouwd hout.
Mirror. Scumpted wooden frame.No longer availableDim. 190x55 cmEstimate: € 200 / 250 -
#392“Kinderportret”, een tekening op papier, potlood en inkt, monogram SW.
"Child portrait," a drawing on paper, pencil and ink, monogram SW.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#662Een gesculpteerd houten paneel, Indonesisch, met de voorstelling van een koninklijk koppel op een troon gedragen door 2 personen en een aap.
A sculpted wooden panel from Indonesia depicting a royal couple seated on a throne carried by two people and a monkey.No longer availableDim. h 41 x b 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#490Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee rijen briljanten, 28 stuks, met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct en een centrale saffier van ± 2,00 ct
Bague en or blanc 18 ct sertie de deux rangés de brillants, 28 pièces, ayant un poids total de ± 0,90 ct et un saphir central de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 1500 / 2000 -
#450Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 3,86 gEstimate: € 750 / 850 -
#351Een vintage aardewerken vaas met meerkleurig decor.
A vintage earthenware vase with multicolored decoration.No longer availableDim. 25 x Ø 22 cmEstimate: € 50 / 75 -
#116Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.
A solid cherry wood secretaire with 2 large drawers and 6 small drawers inside.No longer availableDim. 109.5 x 135 x 55 cmEstimate: € 150 / 250

