#512Plaquette van marmercomposiet naar een origineel uit de XIXde eeuw. Allegorie op de oogst.
Marble composite plaque based on an original from the 19th century. Allegory of the harvest.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#37Een lot van drie verzilverd metalen stuks op warmhouders bestaande uit een samovar gemerkt Sheridan en twee koffie- of theepotten waarvan eveneens één gemerkt Sheridan, de tweede niet gemerkt.
A lot of three silver-plated metal pieces on warmers consisting of a samovar marked Sheridan and two coffee or tea pots, one also marked Sheridan, the second unmarked.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#633Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.
#667CarliEen buste van een jongedame in albast op marmeren sokkeltje, gesigneerd Carli.
#344“Landschap met molen”, een schilderij, 19e eeuws, olieverf op paneel met een Nederlands zicht. Links onder gesigneerd.
A large presentation tray in silver-plated metal with a mirrored surface, marked Wiskemann.No longer availableDim. 6 x 55 x 30 cmEstimate: € 30 / 50