#236Een Oosters pijpje van zwart terracotta met een gedreven zilveren of verzilverde steel.
An Oriental pipe of black terracotta with a hammered silver or silver-plated stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 15 cmEstimate: € 35 / 40 -
#190Drie kleine zakpijpen met draaiende kromme hoornen steeltjes, pijpenkoppen van bewerkt hout, één gemerkt BC.
Three small pocket pipes with twisting curved horn stems, pipe bowls of worked wood, one marked BC.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#263Een korte pijp met een kop van bruyère in de vorm van een man met baard.
#88Viners of SheffieldEen verzilverd metalen theepotje.
#279Een pijpenkop van kobaltblauw porselein versierd met een vergulde rozenstruik in reliëf. Metalen deksel.
#153Een vintage lederen schooltas.
#312Recht pijpje van geglazuurd pijpaarde met kop in de vorm van een man met baard en snor.
#200Een paar Japans porseleinen borden met figuren en bloemen in het decor.
#142Een set van 2 decoratieve eieren in steengoed.
#72Crown Ducal FlorentineEngels moccaservies set van 5 schoteltjes en 5 kopjes.
#169Een verzilverd lot bestaande uit een ijstheekan, schenkkan, 2 serviettehouder, belletje, potje.
A silver-plated lot consisting of an ice tea pot, pouring jug, 2 napkin holders, bell, and pot.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 70