Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Val St. Lambert

Een lange siercoupe en een schaaltje van roze kristal. Onderaan gemerkt.

Une longue coupe et une coupelle en cristal rose. Marques sous la base.
Online only
Dim. l: 60 cm
SKU: 2104200057.
Category: Kristal.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #57
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #35
    Val St. Lambert

    Een grote vaas van mauve en kleurloos kristal. Jaren ‘50.

    Grand vase e cristal coloré mauve dans la masse. Années 50.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 140
  • #15
    Val St. Lambert

    Een vaas en een fruitschaal van geslepen groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt onderaan.

    Vase et coupe à fruits en cristal taillé et coloré vert doublé dans la masse. Les deux avec marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm; Ø: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #14
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.

    Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4
    Val St. Lambert

    Een siervaasje en twee kandelaars van gekleurd en kleurloos kristal. Allen gemerkt onderaan.

    Vase décoratif et deux candélabres en cristal coloré et incolore. Marques au verso.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 7 & 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #78
    Val St. Lambert

    Een grote asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un grand cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #250
    Val St. Lambert

    Een vaas van geblazen kleurloos kristal en een geslepen kleurloze coupe met vergulde rand. Beide gemerkt onderaan.

    Un vase en cristal soufflé et une coupe en cristal incolore taillé avec rebord en dorure. Marques sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #220
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt. Eén schilfer aan de rand.

    Un vase en cristal, rouge dans la masse. Marqué. Un ecla aux bord superieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #203
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal bleu. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 20 / 30

Similar lots by type

  • #55

    Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.

    Paire de drageoirs en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #370

    Een designvaas van geblazen groen kristal. Gemerkt en met etiket van Val Saint-Lambert. En een gelijksoortige designcoupe van Max Verboeket. Gesigneerd en met etiket van Maastricht.

    Vase design en cristal soufflé vert. Avec marque et avec étiquette de Val Saint-Lambert. Nous ajoutons un plus grand vase dans le même genre de couleur cognac signé Max Verboeket, Maestricht et avec étiquette de Maestricht.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 24 en 60 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #7

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #73

    Klokstel van zamac met details in rood marmer. Bestaande uit twee kandelaars op klauwpoten en en pendule versierd met een classicistische vrouwenfiguur. Frankrijk, einde XIXde eeuw. Met sleutel.

    Une garniture de cheminée en régule, détails en marbre rouge. Comprenant deux candélabres sur griffes et une pendule décorée de figure féminine classique. France, fin XIXème siècle. Avec clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 85 x 44 en 42 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #274
    Volkers

    “Stilleven met hortensia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux hortensias”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #135

    Een ketting met hanger en bijpassende ring bezet met obsidiaan en van 925 ‰ zilver. Een hanger en speld van 925 ‰ sterling zilver bezet met onyx. We voegen er twee verschillende Touareg kruisen van zilver bezet met halfedelstenen aan toe.

    Une chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis d’obsidienne à monture en argent 925‰. Pendentif et épingle en argent sterling 925‰ sertis d’onyx. Et deux croix Touareg en argent serties de pierres sémi-précieuses.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #156
    Roger Boutens
    Period: °1923

    “Deutschnofen, Süd-Tirol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2002.

    “Deutschnofen, Trentin-Haut-Adige”. Huile sur panneau. Signé et daté 2002.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #36

    Een lot metalen, bestaande uit verzilverde onderschotels, een kwispedoor, een asbak op voet, een kruisbeeld, een waterpas, enz.

    Lot de métaux dont plats en métal argenté, un crachoir, un cendrier sur pied, un crucifix, un niveau à bulle etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #364
    Henri De Grève

    “Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school.

    ”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #137

    Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.

    Un grand et un petit candélabre en laiton. Style Baroque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 & 61 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #106
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Vlaams interieur”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

    "Intérieur flamand". Une eau-forte en couleurs. Signée et E.A. hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 49,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #192

    “Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).

    ”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).
    No longer available
    Online only
    Dim. 58 x 93 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #349
    J. Van Sintjan

    “Havengezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #120

    Twee runderhoorns met wandbevestiging.

    Deux cornes de boeuf comme décoration murale.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #139
    Jos Vergauwen

    “Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 81 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More