Other lots by Daum, France
Un plat à anneaux en verre multicolore, décoré d'un papillon. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 120 / 200
#155Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 550 / 650 -
#528Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
#427Een antieke houten zittende Boeddha.
#134“Damesportret”. Doek. XIXde eeuw.
Portrait de femme . Toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#614Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd houten paard.
#553“Etende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
#402Twee verschillende moderne tekeningen op papier. Beide gemonogrammeerd en resp. Gedateerd ‘70 & 2005.
Deux dessins modernes différents sur papier. Monogrammés et datés respectivement de 70 et 2005.No longer availableDim. 15 x 8 & 10 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#435Twee ovaal geslepen aquamarijnen. Ongezet.
Deux aigues-marines ovales. Non serties.No longer availableDim. 0,60 gEstimate: € 100 / 120