Other lots by Daum, France
#689Daum, France
#663Daum, France
Un plat à anneaux en verre multicolore, décoré d'un papillon. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 120/200
#359
Een gebeeldhouwd houten lampenvoet in de vorm van een kraanvogel.
#143
Barokke Madonna met Kind. Gebeeldhouwd hout. Schade aan rechterhand.
Vierge à l'enfant baroque. Bois sculpté. Main droite endommagée.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 300/500 -
#410
#450
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2,50 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 2300/2500 -
#626
Een machinaal geweven wollen tapijt met decor van ruiters en dieren.
#35
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 500/600 -
#351
Een gepolychromeerde houten papegaai, bekleed met gebatikte stof.
Un perroquet en bois polychrome, recouvert de tissu batik.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#294
“Florence”. Een fraai ingekaderde reproductie.
#516
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
#588
Een Afrikaans houten masker met wol, droog gras, veren en geitenhoorns.
#681
Petit mortier baroque en laiton martelé à décor de personnages autour de vases à fleursNo longer availableDim. H. 9 cmEstimate: € 30/50