#102
Een paar spiegels in barokke lijst.
#692
Een paar kleine Napoléon III wandspiegels in houten lijsten, versierd met messingen en tinnen inlegwerk en versierd met een hoofdje bovenaan. Slijtage. XIXe eeuw.
#577
#98
Een spiegel van brons in roccocostijl.
#810
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
#587
Trumeau en bois doré coiffé de rocailles et de coquilles.No longer availableDim. 166 x 91 cmEstimate: € 260 / 280 -
#617
Een trumeau van verguld hout in Louis Philippestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 141 x 91 cmEstimate: € 200 / 240
#545
Een Engelse mahoniehouten secretaire met dedicatie voor C.B. Smith Esq. Gedateerd 1933.
#761
Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een zwarte vrouw.
Tirelire en fonte polychrome en forme d’une femme noire.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#624M. Holstein - De Vos
#498
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout. Luba, D.R.Congo.
Masque en bois sculpté. Luba, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 80 -
#302
“St .-Romboutstoren te Mechelen”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Saint-Rombaud à Malines”. Pastel sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#88
Lot de timbres d’occasions spéciales dont deux albums aux timbres de Guernsey et un d’Alderney.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#268Leicester
Een hangklok van gefineerd wortelhout.
Pendule à suspendre en placage de ronce.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 140 / 200 -
#270
Een 18 karaats geel gouden drie rijen schakelarmband.
#423Val St. Lambert
Een asbak met stamper van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#143Lemanceau
“Herten”. Een art deco groep van wit aardewerk. Gesigneerd.
“Cerfs”. Groupe art déco en faïence blanche. Signé.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#612
“Paleis”. Een foto op plexiglas.
#121
Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.No longer availableEstimate: € 400 / 500