Similar lots by type
-
#102
Een paar spiegels in barokke lijst.
Paire de miroirs aux cadres baroques.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 150/180 -
#810
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100/120 -
#577
Een trumeau van verguld hout met een acantusblad in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une acanthe.No longer availableDim. 183 x 99 cmEstimate: € 260/280 -
#98
Een spiegel van brons in roccocostijl.
Miroir en bronze de style rococo.No longer availableDim. 81 x 57 cmEstimate: € 180/240 -
#617
Een trumeau van verguld hout in Louis Philippestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 141 x 91 cmEstimate: € 200/240 -
#587
Een trumeau van verguld hout met schelpen en rocailles in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé de rocailles et de coquilles.No longer availableDim. 166 x 91 cmEstimate: € 260/280 -
#692
Een paar kleine Napoléon III wandspiegels in houten lijsten, versierd met messingen en tinnen inlegwerk en versierd met een hoofdje bovenaan. Slijtage. XIXe eeuw.
Paire de petits miroirs Napoléon III dans des cadres en bois incrustés de laiton et d’étain et surmontés d’une petite tête. Usures. XIXe siècle.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#538
Een wierookbrander van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Encensoir en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 160/180 -
#743
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#405Albert Ducat
“Bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#666
Een eikenhouten hoekkastje in twee delen met onderaan een paneeldeur en een lade en bovenaan een gevitreerde deur.
Encoignure à deux corps en chêne. Le dessous à une porte pleine et un tiroir, le dessus vitré.No longer availableDim. 192 x 86 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#147
Een sierjardinière van bruingepatineerd zamak op een rood marmeren sokkel.
Jardinière décorative en régule brune sur base en marbre rouge.No longer availableDim. b: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#468
Een aluminium schaalmodel van een raceauto uit de jaren ‘20.
Modèle d’une voiture de course des années ‘20 en aluminium.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#611O. Mulkens
‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 82,5 cmEstimate: € 100/120 -
#685Ispahan
Perzisch tapijt van wol met een centraal medaillon en in lichtblauwe, beige en bruine tonen. Handgeknoopt.
Un tapis perse en laine avec un médaillon central dans les tons bleus, beiges et bruns. Noué main.No longer availableDim. 233 x 157 cmEstimate: € 300/500 -
#464Auguste Deménil
Reeks van drie gravures met plantkundige voorstellingen.
Suite de trois gravures représentant des plantes.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 60/80 -
#293
Een paar buikvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels. Onderaan gemerkt.
Paire de vases pansus en faïence polychrome à déco d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/240 -
#39
“Molenzicht met hoeve” & “Kasteelhoeve”. Een paar sanguinetekeningen. Onduidelijk gesigneerd en op de achterkant gedateerd 1892.
“Moulin et ferme” et “Ferme fortifiée”. Paire de dessins au sanguine. Signés illisiblement et datés au verso 1892.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#767Val St. Lambert
Twee designkandelaars met drie armen van roze en kleurloos kristal. Gemerkt. Jaren ‘50.
Deux candélabres design à trois bras en cristal rose eet incolore. Avec marque. Années 1950.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/80