Other lots in this auction
-
#298Een paar boekensteunen van geaderd zwart marmer, versierd met bronzen vogeltjes.
Une paire de serre-livres en marbre noir veiné, décorés d'oiseaux en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#289Joris Olyslaegers“Madonna met kind”. Gewassen inkttekening. Gesigneerd en gedateerd ‘76.
Vierge à l’Enfant. Dessin à l'encre lavée. Signé et daté 76.No longer availableDim. 26,5 x 43 cmEstimate: € 75 / 100 -
#62William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“Parkzicht in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du parc en automne . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#103Een zeldzaam brandewijnvaatje van een marketentster. Periode Napoleon omstreeks 1800. Met draagketting.
Un baril d'eau-de-vie rare d'un marchand. Epoque Napoléon vers 1800. Avec chaîne de transport.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#417Een lot Aziatische voorwerpen, bestaande uit een gedreven messingen masker en kroon op staander, een gebeeldhouwd stenen beeldje en een kleine gong.
Lot d'artefacts asiatiques, composés d'un masque en laiton ciselé et d'une couronne sur pied, d'une statue en pierre sculptée et d'un petit gong.No longer availableDim. h: 23 - 36 cm; Ø: 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#271Capodimonte“Koets met vierspan”. Een grote groep van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen aan de bloempjes.
Voiture à quatre chevaux . Un grand groupe de porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas. Petits dégâts aux fleurs.No longer availableDim. l: 76 cmEstimate: € 300 / 500 -
#531Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages. Met stempel onderaan.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de caractères. Avec cachet en bas.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#83Een paar gesculpteerd houten engelenkopjes met sporen van verguldsel.
Une paire de têtes d'ange en bois sculpté avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#72Een spiegel in vergulde lijst. Tijdperk Empire. Origineel.
Un miroir dans un cadre doré. Epoque Empire. Original.No longer availableDim. 73 x 54 cmEstimate: € 90 / 110 -
#377Een lotje metaal, bestaande uit een messingen bel, een modern bronzen beeldje en twee verzilverde beeldjes in de vorm van een haas en een vos.
Un lot de métal composé d'une cloche en laiton, d'une statue en bronze moderne et de deux figurines en métal argenté en forme de lièvre et de renard.No longer availableDim. l: 8 - 11 cmEstimate: € 25 / 35 -
#451Een etnisch bronzen beeld.
Une statue ethnique en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 220 -
#206Een eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan.
Une armoire en chêne à deux portes avec trois tiroirs en bas.No longer availableDim. 205 x 165 x 63 cmEstimate: € 80 / 120

