#67Een antieke roodkoperen scheepslantaarn.
#443Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.
#541Een Aziatische tegel van blauw en wit porselein met een decor van herten.
#245Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#449Paul SzternfeldPeriod: °1939“Borinage 1985”. Een foto. Gesigneerd.
Borinage 1985 . Une photo. Signée.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 35 / 45 -
#89“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel.
Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#146Mahoniehouten Lodewijk XVI commode in Adamstijl. Drie laden en met grijsmarmeren blad. XIXde eeuw.
Commode Louis XVI en acajou de style Adam. Trois tiroirs et plateau en marbre gris. XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 125 x 63 cmEstimate: € 400 / 600 -
#299Een ovale spiegel in gesculpteerde lijst.
Un miroir ovale dans un cadre sculpté.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#200Een 18 K witgouden ring bezet met een diamant van +- 1,60 ct. F - G SI1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 1,60 ct. F - G SI1.No longer availableDim. 4,43 gEstimate: € 5000 / 6000 -
#324Charles Delporte“Portret”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
Portrait . Pastel et fusain sur papier. Signé et daté '77.No longer availableDim. 49 x 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#656Twee handgeknoopte wollen karpetjes.
#391Twee XIXe eeuwse porseleinen borden, waarbij één Chinees met een bloemenvaas in het decor en het andere Japans met een decor van bloesemende takken.
Deux assiettes en porcelaine du XIXème siècle, une chinoise avec un vase à fleurs dans le décor et l'autre japonaise avec un décor de branches fleuries.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 60