Other lots in this auction
-
#18Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#243Christiaan HuygensEen recente Hollandse tafelklok. Sleutel manco.
Une horloge de table néerlandaise récente. Clé manquante.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#196Een bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden in de gordel, versierd met verguld bronsbeslag en met marqueterie.
Bureau de style Louis XV à trois tiroirs en ceinture, décoré de garnitures en bronze doré et marqueterie.No longer availableDim. 81 x 134 x 73 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#28Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#6852 zilveren munten van 10 DEM “Olympiade”. Ag 625/1000. BRD 1972.
2 pièces en argent de 10 DEM Olympiade . Ag 625/1000. RFA 1972.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#454Suzanne Van DammePeriod: 1901 - 1986“Gebogen naakt”. Een bisterstudie op papier. Gemonogrammeerd.
Nu incliné . Une étude bistre sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 41 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#264R. Visschers“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#85Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een in briolette geslepen maansteen van 5 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et une pierre de lune taille briolette de 5 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#5001 gouden munt van 500 Ringgit. “Conservation”. Au 900/1000. Maleisië 1976. Recto wapenschild, verso tapir.
1 pièce d'or de 500 Ringgit. Conservation . Au 900/1000. Malaisie 1976. Armoiries recto, verso tapir.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2500 / 4000 -
#634Twee verschillende vaasjes en een kruik van geglazuurd aardewerk.
Deux vases différents et une cruche en faïence émaillée.No longer availableDim. h: 12 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#383Een Indische bronzen armband en een bel.
Un bracelet indien en bronze et une cloche.No longer availableDim. Ø: 8 & 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#501“Gezin op een bankje”. Een bronzen groep op arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 2/9.
Famille sur un banc . Groupe en bronze sur socle en pierre bleue. Signé et numéroté 2/9.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200 / 240

