Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.

Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.

Une grande casserole avec couvercle en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.
Online only
Dim. h: 35 cm; Ø: 28 cm
SKU: 2308210201.
Auction day: 23 August 2021 22:00
Catalogue #201
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #174

    Een reeks van veertien reproducties naar werken van Raphal Kirchner. Engels werk. Met ingekaderde flyer van de tentoonstelling.

    Une série de quatorze reproductions d'après des oeuvres de Raphal Kirchner. Travail en anglais. Avec flyer encadré de l'exposition.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 16 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #58

    Een gravure naar Linnig en een reproductie.

    Une gravure d'après Linnig et une reproduction.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #195

    “Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.

    “Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.
    No longer available
    Online only
    Dim. 97 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #220

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #194
    Meriden B. Company, U.S.A.

    Koffiestel van verzilverd metaal “Quadruple Plate” bestaande uit koffiepot, suikerpot en melkpot. Met een gegraveerd monogram. Onderaan gemerkt. XIXde eeuw.

    Garniture à café en métal argenté “Quadruple Plate” comprenant cafetière, sucrier et pot à lait. Avec monogramme gravée. Marque sous la base, XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Peter Van Goethem

    “Wajangpop”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.

    Poupée Wayang . Pastel sur papier. Signé et daté 81.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #89

    Een Chinese kraagvaas van blauw geglazuurd aardewerk. Kraag gerestaureerd.

    Vase à col chinois en faïence émaillée bleue. Col restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32,5 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #107

    Een lot van vier verschillende vazen van Delfts aardewerk, waarvan drie dekselvazen. De laagste dekselvaas met beschadiging aan de rand.

    Un lot de quatre vases différents en faïence de Delft, dont trois vases à couvercle. Le vase à couvercle le plus bas avec des dommages sur le bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 - 48 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #23

    Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #244
    Christ Michiels
    Period: °1939

    “Lezende dame”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Dame en lecture”. Une lithographie. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108

    Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk, bestaande uit een kan, een klepkan, twee kleine vaasjes en een driehoekig eierschaaltje. Blauwe kan gerestaureerd.

    Lot de faïences XVIIIe et XIXe, composé d'une verseuse, d'une verseuse à couvercle, de deux petits vases et d'un coquetier triangulaire. Verseuse bleue restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #183
    Lea Steppe

    “Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online Only Verkoop 23 Augustus 2021

Op Maandag 23 augustus wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday August 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 August 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More