Other lots in this auction
-
#168
Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#141
Een lot van drie beeldjes, waarbij één van monochroom wit biscuit, één van meerkleurig biscuit en één van kunststof.
Un lot de trois figurines, une en biscuit blanc monochrome, une en biscuit multicolore et une en plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 22; 27 & 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#14
Een lot van drie gekleurde Muranoglazen diertjes, bestaande uit een haan (Kam beschadigd), een zeepaardje en een dolfijn.
Lot de trois animaux en verre de Murano coloré, composé d'un coq (peigne abîmé), d'un hippocampe et d'un dauphin.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 16 - 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#293
Een vijfarmige tafellamp met verchroomde voet en de lichtpunten versierd met geslepen rookbruin kristallen pendeloques.
Une lampe de table à cinq bras avec une base chromée et les points lumineux décorés de pendeloques en cristal brun fumé taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217
Een aardewerken bedevaardtegel met Sint Jacobsschelp.
Un carreau de pèlerinage en faïence avec coquille Saint-Jacques.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 15 cmEstimate: € 15 / 20 -
#286
Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#63
“Winters landschap met dorpje aan een waterloop”. Olieverf op paneel.
Paysage d'hiver avec un village au bord d'un cours d'eau. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#15Boch for Royal Sphinx
Een aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#118
“Personage”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Caractère . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 29 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#97
Een paar bordjes van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.
Une paire d'assiettes en poterie de Rouen multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#130Louis Belen
“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 36 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#244Eric Suriyasena
“Moeder met kind”. Een gebatikt kunstwerk.
“Mère avec enfant” . Une œuvre d'art teint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 155 x 84 cmEstimate: € 40 / 60