#401Wedgwood
#624
#521
#632
Handverwarmer van gegraveerd en geajoureerd geel koper. Onderstel op drie pootjes, bolle houtskoolhouder. Deels XVIIIde eeuw.
Chauffe-mains en cuivre jaune gravé et ajouré. Socle sur trois pieds, récipient à charbon convexe. Partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100/120 -
#52
Een triptiek met reproducties naar de Aanbidding der Koningen.
#79Alphonse VermeirPeriod: 1905 - 1994
#410
#485
#113
“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
#679
Een paar getorste messingen kandelaars.
#529Colben
“Paard in rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#606Sulac (Lucien Calus)
“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Portrait de jeune fille . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 84 x 55 cmEstimate: € 50/100