Similar lots by type
-
#300Bulgari
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000/3000 -
#55
Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150/250 -
#393
Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30/40 -
#310
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180/250 -
#9
Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20/25 -
#741Henri Gauquier
“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450/500 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180/250 -
#405
Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80/100 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#8
Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60/100 -
#732
Een comtoise van gedreven geelkoper.
Comtoise en cuivre repoussé.Estimate: € 180/240 -
#388
Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30/40 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000/1250 -
#736
Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80/100 -
#752
Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50/80 -
#748
“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320/400 -
#135
Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300/400 -
#726
Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100/140 -
#756
Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#17
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120/180 -
#19
Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120/200 -
#536
Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#738
Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40/50 -
#348
Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#408
Een ivoren netsuké in de vormvan een poppenschilder. Onderaan gemerkt. Japan, omstreeks 1900.
Netsuké en ivoire représentant un peintre de poupées. Marque sous la base. Japon, vers 1900.Dim. H. 3,5 cmEstimate: € 50/70 -
#1
“Fazant”. Een bronzen beeldje.
“Faisan”. Statuette en bronze.Dim. H 13 cmEstimate: € 40/60 -
#372L. Haesaerts
“Stilleven met tomaten en een koperen ketel”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd. Vochtschade.
“Nature morte aux tomates et au bouilloire en cuivre”. Huile sur carton. Signé. Traces d’humidité.Dim. 52 x 68 cmEstimate: € 30/50 -
#624Carl Hennig Pedersen
“Cobra compositie.” Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 95/150. Gedateerd: 1971.
“Composition Cobra”. Lithographie. Signée et numérotée 95/150 hors planche. Datée 1971.Dim. 59 x 45 cmEstimate: € 220/280 -
#292Louis Emile BenassitPeriod: 1833 - 1902
“Veldslag”. Aquarel op papier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Le combat”. Aquarelle sur papier. Signée. XIXe siècle.Dim. 32 x 27 cmEstimate: € 150/200 -
#480
Drie madonnabeeldjes van gebeeldhouwd ivoor. Diverse afmetingen, de grootste 24 cm hoog. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Trois statuettes de la Sainte Vierge en ivoire sculpté. Différentes dimensions, la plus grande 24 cm. Travail africain, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 15,5 cmEstimate: € 120/200 -
#342
“Beschrijvinge van West-Vlaenderen”. Een oude landkaart uit een XVIIIe eeuwse atlas.
“Beschrijvinge van West-Vlaenderen”. Ancienne carte d’un atlas du XVIIIe siècle.Dim. 39 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#319Lucien Velghe
“Landschap met een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 55 cmEstimate: € 50/80 -
#102
Een kleine pendule in de stijl van Boulle. Eind XIXde eeuw.
Petite pendule de style Boulle. Fin du XIXe siècle.Dim. H. 40 cmEstimate: € 600/750 -
#27
Paar messingen kandelaars in Lodewijk XIV-stijl.
Paire de bougeoirs en laiton de style Louis XIV.Dim. H. 40 cmEstimate: € 30/40 -
#700Rodania
Zes roestvrij stalen dameshorloges.
Six montres de dame en acier inoxydable.Estimate: € 150/250 -
#694Broeder Max
“Jongensportret” & “Jongen op stoel”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Portrait de garçon” et “Garçon sur une chaise”. Technique mixte sur carton. Signées.Estimate: € 50/80