Similar lots by type
-
#155
Een eikenhouten kastje met gebeeldhouwde deurtjes.
Une armoire en chêne aux portes sculptées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 35/45 -
#213
Een groengepatineerd gipsen meisjesbuste. Enkele lichte beschadigingen.
Buste de jeune fille en plâtre patiné vert. Quelques dégâts légers.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 30/40 -
#138
Vijf tinnen eierdopjes op houder.
Cinq coquetiers en étain sur support.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 18,5 cmEstimate: € 15/25 -
#237
Een lot glaswerk, bestaande uit een gegoten glazen vaas van Scailmont, een groene designcoupe en een milieu de table in smeedijzeren montuur.
lot de verrerie, composée d'un vase en verre moulé de Scailmont, d'une coupe design vert et d'un environnement de table dans un cadre en fer forgé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15 - 28 cmEstimate: € 40/60 -
#93
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20/25 -
#288Lladro, Spain
“Kleine trommelaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Petit tambour”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 35/45 -
#140
Een geglazuurd aardewerken oorvaas met decor van drie vrouwenfiguren. Italiaans werk.
Vase en terre vernissée à décor de trois figures féminines. Travail italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 3(,5 cmEstimate: € 60/80 -
#152
Een ijzerhouten sculptuur met vissen.
Une sculpture en bois de fer avec des poissons.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#130T. G. Green & Co.
“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/40 -
#287
Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.
Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#145Royal Dux
“Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.
"Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 100/120 -
#137Bequet, Quaregnon
Een meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken. Eén draak afgebroken.
Bol en faïence multicolore et dorée, à décor de dragons. Un dragon brisé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 32,5 cmEstimate: € 5/10 -
#135
Een tabakspot van Belgisch aardewerk met opschrift “Stopt nog eentje”. Zonder deksel.
Un pot à tabac en faïence belge avec l'inscription "Stopt nog een". Sans couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#293
Een Chinees porseleinen dekselpotje met meerkleurig decor van een tuin. Onderaan gemerkt.
Petit pot couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un jardin. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 25/35 -
#189
“Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.
Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 10,5 cmEstimate: € 40/50 -
#227
Een paar vissen van gekleurd Muranoglas.
Une paire de poissons en verre de Murano coloré.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#150
Een verstelbare houten schildersezel. Manco bovenaan.
Un chevalet en bois réglable. Manquant en haut.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 197 cmEstimate: € 35/45 -
#277
Twee schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. Ø: 13 cm -
#180
Een paar messingen lampenvoetjes met gegraveerde decors.
Une paire de pieds de lampe en laiton à décors gravés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 41 cm (m.k.)Estimate: € 25/35 -
#133
Een mosterdpot op schaaltje en een vaasje van geslepen kleurloos kristal.
Un pot à moutarde sur un plat et un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 & 21 cmEstimate: € 15/20 -
#148
Een mahoniehouten pianobankje met fluwelen bekleding.
Banc de piano en acajou avec revêtement en velours.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. b: 64 cmEstimate: € 5/35 -
#132
Een tinnen olielampje. Art nouveau.
Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.No longer availableOnline onlyActive bid: 47.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 25/35 -
#94Louis De Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje.
Tapis en laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 151 x 96 cmEstimate: € 30/40 -
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#205GLTS
“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36 cmEstimate: € 40/50 -
#39
Een lot van tweeëntwintig 33-toerenplaten uit de reeks ‘I Grandi Misicisti’:Chopin, Strauss, Donizetti, Grieg, Rimski-Korsakov, Scarlatti, Schubert, Offenbach, Brahms, Bach & Verdi.
Lot de vingt-deux disques 33 tours de la série 'I Grandi Misicisti' : Chopin, Strauss, Donizetti, Grieg, Rimski-Korsakov, Scarlatti, Schubert, Offenbach, Brahms, Bach & Verdi.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/30 -
#90
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
Abstrait. Une reproduction d'après une oeuvre de Marc André.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 38 cmEstimate: € 35/45 -
#173
“Moeder en kind”. Een reproductie naar een werk van G. Tarantino.
Mère et enfant. Une reproduction d'après une oeuvre de G. Tarantino.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 49 cmEstimate: € 10/20 -
#83Dual
Een reiswekkertje in etui.
Un réveil de voyage dans un étui.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 15/20 -
#285
Dertien oude boeken van diverse auteurs (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) en over diverse thema’s.
Treize livres anciens d'auteurs divers (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) et sur des thèmes divers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80/120 -
#88Louis De Poortere
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Kadjardecor.
Tapis en laine nouée mécaniquement au décor Kadjar.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 244 x 170 cmEstimate: € 20/25 -
#153
Drie bronzen replica’s: een vijzel met stamper, een kerkbel en een wijwatervat. Mooie, zware exemplaren.
Trois répliques en bronze: un mortier et un pilon, une cloche d'église et un récipient d'eau bénite. Beaux spécimens lourds.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. H.46 cmEstimate: € 90/120 -
#110A. de Seck
“Winters landschap” & “Waterlandschap met burcht”. Twee schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Paysage d'hiver & Paysage d'eau avec château. Deux peintures, huile sur toile. Les deux signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 102 x 80 cmEstimate: € 240/360 -
#40
Een paar siervazen van geslepen blauw en kleurloos kristal met bronzen montuur en voet in Lodewijk XVI-stijl. Beide kelken gebarsten.
Paire de vases décoratifs en cristal taillé bleu et incolore à monture et pied en bronze de style Louis XVI. Les deux calices se sont fêlés.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 36 cm Ø: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#298
Een divers lot strips, waaronder 16 albums van Nero, 5 albums van Jommeke, 7 albums van Kiekeboe, 9 albums van Buck Danny, 5 albums van Sammy, enz.
Un lot diversifié de BD, dont 16 albums de Nero, 5 albums de Jommeke, 7 albums de Kiekeboe, 9 albums de Buck Danny, 5 albums de Sammy, etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50