Similar lots by type
-
#367M. Duck“Sedes Sapientiae”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling. In een mooie lijst met schildpadbeschildering uit de tijd.
“Sedes Sapiientiae”. Huile sur toile. Signée. Réparation. Dans un joli cadre d’époque peint à l’écaille.Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#397Een paar geparketteerde dienbladen, handgemaakt ter gelegenheid van het huwelijk van M.V. met F.F. in 1915. Op een van beide: de kostprijsberekening voor hout en lijm t.b.v. 2,47 frank.
Paire de plateaux parquetés, faits à la main à l’occasion du mariage de M.V. et F.F. en 1915. Sur l’un des deux l’addition des frais pour colle et bois s’élevant à 2,47 francs.Dim. 28 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#24Vijf schilderijen en gravures:- “Oosterse jonge vrouw met duiven”. Olieverf op doek. Gesigneerd V. Parfondevin (?). 35 x 25 cm. Letsel.- “Het steenstraatje”. Litho. Gesigneerd Van den Bussche in de plaat. 26 x 20 cm.- “Zeilbootrace”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. 18 x 24 cm.- “Avant l’Orage” en “Crépuscule”. Aquarel op papier. Monogram T.B. en 1947. 14 x 22 cm.
Cinq peintures et gravures:- “Jeune Orientale avec ses pigeons”. Huile sur toile. signée V. Parfondevin (?). 35 x 25 cm. Accident.- “Het Steenstraatje”. Litho. Signée Van den Bussche dans la planche. 26 x 20 cm.- “Course de voilier”. Huile sur panneau. Non signé. 18 x 24 cm.- ”Avant l’orage”. et “Crépuscule”. Aquarelle sur papier. Monogramme T.B. et 1947. 14 x 22 cm.Estimate: € 30 / 50 -
#760Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit tien champagnecoupes, elf wijnglazen, tien aperitiefglaasjes en elf borrelglaasjes.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant dix coupes de champagne, onze verres à vin, dix verres à l’apéritif et onze goûtes.Estimate: € 40 / 60 -
#60Ivoren etui met een schaartje en een vingerhoed, gedeeltelijk 14 karaats geel goud. Herkomst: Vos & Co te Den Haag. Nederlandse keuren, jaren dertig.
Etui en ivoire contenant une paire de ciseaux et un dé à coudre, partiellement en or jaune 14 ct. Provenance: Vos & Co, La Haie. Poinçons néerlandais des années 30.Estimate: € 200 / 300 -
#716Een houten sokkel in de vorm van een ronde, gecanneleerde zuil.
Socle ronde en bois cannelé.Dim. H.110 cmEstimate: € 50 / 80 -
#585Een Guanyin van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Guanyin en ivoire sculpté. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#18Een kleine hangvitrine met één beglaasde deur en schuine zijden. Hollandse stijl.
Petite vitrine à suspendre ouvrant à une porte vitrée et aux pans coupés. Style hollandais.Dim. H.73 cmEstimate: € 40 / 50 -
#599Max AppelboomPeriod: 1924-2003“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.Dim. 100 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#27Paar messingen kandelaars in Lodewijk XIV-stijl.
Paire de bougeoirs en laiton de style Louis XIV.Dim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#580Kind met een groot Europees hoofd in de armen. Beeldje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk, onderaan gemerkt. Begin XXste eeuw.
Enfant tenant une grande tête européenne. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois. Marque sous la base. Début du XXe siècle.Dim. H. 7 cmEstimate: € 50 / 80 -
#408Een ivoren netsuké in de vormvan een poppenschilder. Onderaan gemerkt. Japan, omstreeks 1900.
Netsuké en ivoire représentant un peintre de poupées. Marque sous la base. Japon, vers 1900.Dim. H. 3,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#758Een gedeeltelijk drankservies van kleurloos geslepen kristal, versierd met een diamantmotief. Bestaande uit drie champagnefluiten, drie rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en twaalf borrelglaasjes.
Service partiel en cristal taillé incolore décoré d’un motif aux diamants. Comprenant trois flûtes à champagne, trois verres à vin rouge, douze à vin blanc et douze goûtes.Estimate: € 40 / 60 -
#445Daum, FranceEen coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Marquée.Dim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#590Een ivoren beeldje van een zogende moeder in kleermakerszit. Afrikaans werk, jaren dertig. Gemerkt Zakay. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant une mère allaitant assise en position du lotus. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Marque Zakay. Sur socle en ivoire.Dim. H. 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#575Een ivoren beeldje van een wijze met staf, papierrol en een gans. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant un sage tenant une crosse, un rouleau et un oie. Travail chinois, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.Dim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#605Een slagtand versierd met gestileerde bloemenranken. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw. Met plexi staander.
Défense décorée de branches fleuries sculptées. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Avec support en plexi.Dim. L. 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#16Notenhouten spiegel in renaissancestijl. Bovenaan met galerij.
Miroir dans un cadre en noyer de style Renaissance. Surmonté d’une galerie.Dim. H. 137 cmEstimate: € 80 / 100 -
#742LladroEen hurkend meisje met een schaap. Meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Fille accroupie tenant un mouton. Faïence polychrome. Marque sous la base.Dim. H. 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#595Een ivoren beeldje van een moeder in kleermakerszit met haar kleuter. Afrikaans werk, jaren dertig. Gemerkt Zakay. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant une mère en position de lotus avec son gosse. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Marque Zakay. Sur socle en bois.Dim. H. 24,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#565Een ivoren beeldje van een gehurkte waterverkoper met een grote kalebas. Onderaan gemerkt. Japans werk, XIXde eeuw.
Sculpture en ivoire représentant un vendeur d’eau accroupi avec une grande gourde. Marque sous la base. Travail japonais, XIXe siècle.Dim. H. 8 cmEstimate: € 400 / 500 -
#450Val St-LambertEen gestileerd kruisbeeld van kleurloos kristal. Gegraveerd merk onderaan en met label. Kleine schilfer achteraan.
Crucifix stylisé en cristal incolore. Marque gravée sous la base et étiquette. Petit éclat à l’arrière.Dim. H. 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#494W. Burns“Sint-Nicolaaskerk en Prins Hendrikkade te Amsterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eerste kwart XXste eeuw.
“Eglise Saint-Nicolas et Quai Prince Henri à Amsterdam”. Huile sur toile. Signée. Première quart du XXe siècle.Dim. 50 x 71 cmEstimate: € 200 / 240 -
#22Een fijn gesculpteerde notenhouten bijzetstoel. Bekleed op rug en zit met gebloemd naaldwerk, gebogen klauwpoten vooraan. Einde XIXde eeuw.
Chaise volante en noyer finement sculpté. Dossier et siège recouverts de tapisserie florale. Pieds griffes courbés. Fin du XIXe siècle.Dim. H. 101 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#272Louis Van de LeurPeriod: 1910 - 1988“Stilleven met veldbloemen en koperwerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs des champs et cuivres”. Huile sur toile. Signée.Dim. 90 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127Val-St-LambertTwee drageoirs van geslepen kristal, resp. groen en blauw gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux drageoirs en cristal colorés respectivement vert et bleu dans la masse. Avec marque.Dim. H. 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#110Een halssnoer van roze zoetwaterparels met een sterling zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce roses au fermoir en argent sterling.Estimate: € 180 / 250 -
#564“Staand naakt”. Olieverf op gemaroefleerd doek.
“Nu debout”. Huile sur toile marouflée.Dim. 160 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214Hubert De Vries“Na de storm”. Olieverf op doek. Vooraan en achteraan gesigneerd.
“Après l’orage”. Huile sur toile. Signée recto et verso.Dim. 70 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#145Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune serties de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.Dim. 1,87 gEstimate: € 550 / 650 -
#157“Femme fleur”. Buste van een jonge vrouw getooid met drie rozen. Diverse kleuren marmer.
“Femme fleur”. Buste de jeune femme ornée de roses, en différentes couleurs de marbre.Dim. H. 65 cmEstimate: € 500 / 600 -
#171Een dekselpot en een milieu-de-table van meerkleurig aardewerk.
Pot couvert et milieu de table en faïence polychrome.Estimate: € 80 / 100 -
#756Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300 -
#718Een paar bureaulampen in art decostijl van wit metaal op een arduinen sokkel
Paire de lampes de bureau de style art déco en métal blanc sur socle en pierre bleue.Estimate: € 220 / 240 -
#660Een serie van zes stoelen van wit- en goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met cannage in de rug en fluwelen zit.
Suite de six chaises en bois à patine blanc et or de style Louis XVI. Dossiers cannés, sièges recouvertes de velours.Estimate: € 120 / 160 -
#151Een theeserviesje voor twaalf personen van Japans porselein met een meerkleurig bloesemdecor op blauwe fond. Eén kopje manco.
Service à thé pour 12 personnes en porcelaine du Japon à décor polychrome de fleurs sur fond bleu. Une tasse manque.Estimate: € 30 / 40

