#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#222
#26
“Rubenshuis”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 111/150.
#29
Een vintage geglazuurde keramische vaas, gesigneerd Lilse Potterie F. Celik Handwerk.
A vintage glazed ceramic vase, signed Lilse Potterie F. Celik Handwerk. -
#33Hergé
Een lot van 5 Franstalige Kuifje strips, hardcover.
A lot of 5 French-language Tintin comics, hardcover. -
#172
“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
"San Vitale Ravenna." A painting, watercolor on paper. -
#55A Prior
#66
#70Jean Graton
#115Marti
Een paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
A pair of wooden shelves in W shape. 1 large, 1 small. -
#252
#67Paul HellerPeriod: 1935
Een vaas in Booms glas met gouden accenten, ontworpen door Paul Heller. Schilferschade aan de rand.
A vase in Booms glass with golden accents, designed by Paul Heller. Flake damage to the rim.