#117“Chinese ruiters”, een ingekaderde print.
#212MuranoEen paar Murano glazen potjes, met label in originele verpakking.
#219Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
#187Een paar kleine koperen kandelaars, naar oud voorbeeld.
#82Marc SleenEen lot van 9 Nero strips.
A lot of 9 Nero comic strips.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#64Een groen keramische art deco asbak voor een pijp, onderaan gemerkt VB en genummerd 1078.
#147Steuben Art Glass“Embraced couple”, een beeldje in kunstglas van ‘Steuben’. Onderaan kleine schilferschade.
#180Een spekstenen beeld van een familie buffels.
A soapstone sculpture of a family of buffaloes.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 16 cmEstimate: € 50 / 80