Other lots by Vuitton
Other lots in this auction
-
#56
Een sober eikenhouten meubeltje met een gemoulureerde deur onder een lade. Eerste helft XIXe eeuw.
Un meuble sobre en chêne avec une porte a moulures en dessous du tiroir. Première partie XIXième siècle.No longer availableDim. H: 109 cm B: 79 cm D: 55 cmEstimate: € 30/40 -
#368
Een paar hoornvazen van Brussels porselein, versierd met strikken. Verguldsel grotendeels verdwenen.
Paire de cornets en porcelaine dite Vieux Bruxelles, décorés de noeuds en relief. Usures à la dorure.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#502André HalletPeriod: 1890-1959
“Afrikaans zicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue africaine”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#611O. Mulkens
‘Bloemenstilleven’. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 82,5 cmEstimate: € 100/120 -
#715
Een reeks van acht eikenhouten stoelen met een handgeschilderd decor van een balustervaas en plantenguirlandes in de rug.
Suite de huit chaises en chêne, dossiers à décor peint à la main d’un vase balustre et de guirlandes de plantes.No longer availableEstimate: € 500/800 -
#188Carla Kamphuis-MeijerPeriod: °1957
“Augustine Pautre”. Een bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd en genummerd 24/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Augustine Pautre”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée et numérotée 24/100. D’après un dessin par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 750/1000 -
#248
“Boerenkoppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout.
“Couple de paysans”. Paire de statuettes en bois sculpté.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#38Val St. Lambert
Een designvaas van geblazen groen kristal. We voegen er een tweede gelijksoortige designcoupe van Nederlandse makelij aan toe.
Vase design en cristal soufflé vert. Nous ajoutons un deuxième dans le même genre de fabrication néerlandaise.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#412
Een ronde houten wandklok. Met slinger en gewichten.
Une horloge murale ronde en bois. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#421
Een kinderserviesje van Limogesporselein.
Un service en porcelaine de Limoges pour enfant.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#15
Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#513
Een lot van negen kleine Afrikaanse vrouwenbustes van gesneden ivoor op houten sokkeltjes.
Lot de neuf bustes de femmes africaines en ivoire taillé sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 9 -12 cmEstimate: € 150/180