Other lots by Vuitton
#384Een haardscherm en twee vuurbokken van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Pare-feu et deux chenets en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 200 / 240 -
#190Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een centrale saffier van ± 1,10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et un saphir central de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#169Marie-ElisePeriod: °1934“Stilleven met pompoen en appelen.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1980.
“Nature morte aux citrouille et pommes”. Huile sur panneau. Signé. Daté 1980.No longer availableDim. 68 x 7! cmEstimate: € 200 / 240 -
#407Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#243Ernest Patris“Vrouwenfiguur”. Een beeld van brons met zilverkleurig patina op stenen sokkel. Gesigneerd.
“Femme”. Sculpture en bronze à patine argenté sur socle en pierre. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
Un bijou de turban et une fibule en argent sertis de pierres semi-précieuses et émail.No longer availableDim. 120 gEstimate: € 50 / 100 -
Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté à décor gravé sur présentoir. Nous ajoutons une chocolatière.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#578Prosper LecourtierPeriod: 1851 - 1924“Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 300 -
#425Een naaitafeltje van gevlochten riet met twee opbergvakjes in twee niveaus.
Table d’ouvrage cannée comprenant deux coffrets sur deux niveaux.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 50 / 60 -
#248“Boerenkoppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout.
“Couple de paysans”. Paire de statuettes en bois sculpté.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#412Een ronde houten wandklok. Met slinger en gewichten.
#272E. Smeysters“Straatzicht te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
“Vue de ville à Bruges”. Huile sur toile. Signée et daté 1898.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 200 / 300