Similar lots by type
-
#761
Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté. Yeux en verre.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#711Gustave Van Vaerenbergh
Een klein meisje van gekleurd gips. Gesigneerd en genummerd 1192.
Petite fille en plâtre coloré. Signée et numérotée 1192.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#673
“Jongen op paal”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Naar een werk van Boverie.
“Garçon sur un poteau”. Statuette en bronze à patine foncée. D’après Boverie.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 100/120 -
#656De Potter
“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200/240 -
#697
Naamse koffiepot van zwart geglazuurd aardewerk. Verzilverd koperen kettinkje te herstellen. Randschilfers aan het deksel.
Cafetière namuroise en grès noir. Petite chaîne en cuivre argenté à réparer. Eclats au couvercle.No longer availableDim. H. 23,5 cmEstimate: € 80/ 120 -
#636
Een Afrikaans beeld van gesculpteerd hout. Mumuye-stam, Nigeria.
Sculpture africaine en bois. Mumuye, Nigeria.No longer availableDim. H 124 cmEstimate: € 140/160 -
#516
Een paar grote plantenbakken van terracotta, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden.
Paire de grandes jardinières en terre cuite décorées de guirlandes et de têtes de femmes.No longer availableDim. Ø: 107 cmEstimate: € 3000/4000 -
#801
Een grote dekselvaas van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Dekselknop in de vorm van een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Grande potiche en faïence bleue et blanche à décor de fleurs et d’oiseaux. Fretel en forme de chien de Pho. Marques sous la base.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 60/80 -
#729
Een bol vaasje van aardewerk met een meerkleurig vegetaal decor.
Vase sphérique en faïence à décor végétal polychrome.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#678Suzanne Bizard
“Kind met twee manden”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Enfant et deux corbeilles”. Statuette en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#651
Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
Guerrier en ébène sculpté. Travail africain. Armes manquent.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 60/120 -
#526
“Le forgeron” & “Le fondeur”. Twee beelden van donkergepatineerd zamak op houten voetstuk.
“Le forgeron” et “Le fondeur”. Deux sculptures en régule à patine foncée. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 64 & 57 cmEstimate: € 80/120 -
#670
“Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.
“Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/100 -
#683Albert Schultz
Een bloemenmeisje in galvanoplastie op terracotta. Gesigneerd.
Fille aux fleurs en galvanoplastie sur terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/180 -
#146
“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200/1800 -
#46
Een gevarieerd lot monochroom wit Engels aardewerk, bestaande uit een koffiepot, een olie-en azijnstel, een melkkannetje, een coupe op voet, een bordje, een kandelaar, twee boterpotjes en een citroenschaaltje.
Lot de faïences monochromes anglaise, comprenant une cafetière, un huilier-vinaigrier, un pot à lait, une coupe sur piédouche, une petite assiette, un chandelier, deux beurriers et un plat à citron.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#601Jules Moigniez
“De uil”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer. Postume geut.
“Le hibou”. Sculpture en bronze à patine brune sur base en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 400/500 -
#657
“De kruisafneming”. Een hoogreliëf van pijpaarde naar Rubens. Onleesbaar gesigneerd linksonder. XIXe eeuw.
“La descente de la croix”. Relief en terre de pipe d’après Rubens. Illisiblement signé en bas à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 29 cmEstimate: € 100/150 -
#608
“De jonge jager”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Le jeune chasseur”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200/220 -
#702
Drie verschillende schotels van blauw en wit en meerkleurig aardewerk. XIXe eeuw.
Trois plats différents en faïence bleue et blanche et polychrome. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#414Boch La Louvière
Een aardewerken theeservies met een blauw decor op witte fond, model ‘Dragon’. Compleet voor twaalf personen. Onderaan gemerkt.
Service à thé en faïence à décor bleu sur fond blanc. Modèle Dragon. Complet pour douze personnes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#408
Een buste van een jonge edelman van grijsgepatineerd terracotta op een rood marmeren sokkel. naar een werk van Houdon.
Buste d’un jeune noble en terre cuite à patine grise sur socle en marbre rouge. D’après Houdon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#76
Een aardewerken vaas met een meerkleurig gestileerd bloemendecor. Czechoslovakia.
Vase en faïence à décor polychrome de fleurs stylisées. Czechoslavakia.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 55/65 -
#768Nadal
“Dame met hoed”. Beeldje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Femme au chapeau”. Statuette en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#195Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300/400 -
#543
Een schelp van meerkleurig glaspasta.
Coquille en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 65/80 -
#586
Een eikenhouten ladenkast met een wit marmeren blad. Eerste helft XIXe eeuw.
Armoire aux tiroirs en chêne et à tablette en marbre blanc. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 108 cmEstimate: € 60/100 -
#510Christian Dior
Twee flesjes Amphore de parfum 7,5 ml en Diorissimo 7,5 ml. Eén in gesloten verpakking.
Deux flacons: Amphore de parfum 7,5 ml et Diorissimo 7,5 ml. Un dans l’emballage fermée.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#183Capodimonte
Een arend van meerkleurig biscuit op houten voetstuk. Gemerkt.
Aigle en biscuit polychrome sur socle en bois. Avec marque.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/100 -
#696
Een paar gemberpotten van Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40/60 -
#464Paul Verbeeck
“Zittend naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu assis”. Litho. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 50/60 -
#308
Twee verschillende vazen van kleurloos en blauw geslepen Boheems kristal.
Deux vases divers en cristal de Bohème incolore et bleu.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#320
Een paar beeldjes van jade met voorstelling van twee Feng Huang of feniksen. Op hun houten sokkeltjes. Eén exemplaar met kleine herstellingen. Chinees werk.
Paire de statuettes en jade représentant deux Feng Huang ou phénix. Sur socles en bois. Un exemplaire à petits réparations. Travail chinois.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 60/80 -
#47
Een paar bronzen wandkandelaars met twee lichtpunten.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI. Deux lumières.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80/120 -
#144Van der Straeten
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#215
Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud en een te herstellen zakhorloge.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct et une montre de poche à réparer.No longer availableDim. 30,68 gEstimate: € 550/650