#44“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#106Lladro“De conversatie.” Porseleinen beeldje, gedateerd 1980.
#123Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
#170Val Saint LambertEen kristallen kleurloze schaal op voet. Bovenin gemerkt.
#109Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#237Een kleine nest of tables.
#111Een houten klokje naar Art Deco model, 1945
#175L. Francklot van 3 etsen-”Havenlandschap” - “Rivierlandschap”, “Havenzicht met kranen”, litho op papier gemengde techniek, gesigneerd onderaan “Franck L.”.
lot of 3 etchings -”Harbour landscape” - “River landscape”, “Haven view with cranes”, lithograph on paper mixed media, signed at the bottom “Franck L.”.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 66cmEstimate: € 100 / 200 -
#210Een Oost-Franse schotel van blauw en wit aardewerk. XIXde eeuw.
#9Een paar Chinees porseleinen kommen, versierd met bloemdecor en wapenschilden “Overijsel” / “Groningen”. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain bowls, decorated with floral decoration and coats of arms "Overijsel" / "Groningen". Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 8 x Ø21cmEstimate: € 40 / 50 -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
An oak single bed.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80