#239Henri GeertsenPeriod: 1892-1969‘Portret van een jonge vrouw’. Gouache op paper, getekend H Geertsen. In goudkleurige ovale kader.
'Portrait of a Young Woman.' Gouache on paper, signed H Geertsen. In a gold-colored oval frame.No longer availableDim. 59/49 cmEstimate: € 50 / 70 -
#245Gietijzeren beeldje, miniatuur dodenmasker.
#516Een vintage bijzettafeltje in verchroomd metaal met vierkant glazen blad.
A vintage side table in chrome metal with a square glass top.No longer availableDim. 41 x 58 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27Een lot van 18 vintage meerkleurige parfumflesjes.
A lot of 18 vintage multicolored perfume bottles.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#541Chinese vierkante vaas, famille rose. Onderaan gemerkt.
Chinese square vase, famille rose. Marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 46Estimate: € 30 / 40 -
#325Een 18 kt witgouden oorbellen bezet met centrale saffier 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
An 18 kt white gold earrings set with a central sapphire of 0.64 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 2,87 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#377Een lot antiek messingen en verzilverde items, bestaande uit een drinkfles, een lunch box en een waterkan, afkomstig uit Sarajevo. Bijgevoegd een Marokkaans suikerdoosje met verguld deksel.
#161VelociEen blauwe koersfiets, Veloci, maat 52, 18 versnellingen.
A blue racing bike, Veloci brand, size 52, 18 gears.No longer availableDim. maat 52Estimate: € 80 / 120 -
#240Een halssnoer met 18 kt geelgouden slot bezet met zoutwaterparels en met turkoois.
A necklace with an 18 kt yellow gold clasp set with saltwater pearls and turquoise.No longer availableDim. L: 22 cmEstimate: € 300 / 400 -
#22VitraVitra type 108 netwave stoel uit de Aluminium reeks ontworpen door het duo Charles & Ray Eames.
Vitra type 108 netwave chair from the Aluminum Group designed by the duo Charles & Ray Eames.No longer availableDim. 83 x 58 x 53 cmEstimate: € 300 / 350 -
#566Bachtiar, handgeknoopt Iraans tapijt.
Bachtiar, hand-knotted Iranian carpet.No longer availableDim. 202/130 cmEstimate: € 150 / 300