Similar lots by type
-
#128
Een verzameling vlinders in twee lijstjes met o.a. een Caligo idonémus, een Trogonoptera Brookiana en een Leuconoe Gordina.
Collection de papillons dans deux cadres contenant e.a. le Caligo Idonémus, le papillon hibou, le Trogonoptera Brookiana et le Leuconoe Gordina.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#158
Een waaier met een montuur van bamboe en het blad versierd met een handgeschilderd Spaans bloemenmeisje. Omstreeks 1930.
Eventail à monture en bambou et à plateau représentant une fille espagnole aux fleurs. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#533
Twee Engelse bowls of koersballen van hout, afgewerkt met ivoor.
Deux balles anglais en bois, orné d’ivoire.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#688
Een Japanse theaterpop in een kleine vitrine. Handjes en gezicht van gofun (gemalen oesterschelpen).
Poupée de théâtre japonaise dans une petite vitrine. Mains et visage en gofun (coquilles d’huîtres moulues).No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 40/60 -
#678
Twee kalligrafische penselen waarvan één met benen handvat met afbeeldingen uit de dierenriem en één met gesculpteerd houten handvat.
Deux pinceaux à calligraphie dont un en os aux illustrations du zodiaque, l’autre en bois sculpté.No longer availableDim. 75 en 36 cmEstimate: € 20/25 -
#611
Een theeblok van verpulverde zwarte thee en vroeger gebruikt als betaalmiddel.
Balle de thé noir, anciennement utilisée comme argent.No longer availableEstimate: € 10/15 -
#273
Een verzameling tropische vlinders in drie lijstjes met gebombeerd glas.
Collection de papillons des tropiques dans trois cadres aux verres bombés.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#673
Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.
Bicyclette miniature en fer forgé. Guidon et selle en bois.No longer availableDim. L 49 cmEstimate: € 20/25 -
#263
Een miniatuur koffertje van zwartgelakt hout met bronsbeslag en op het deksel een ivoren plaquette met een afbeelding van een gekroond hoofd. Met sleutel. XIXde eeuw.
Petit coffre tirelire en bois laqué noir. Montures en bronze, sur le couvercle une pastille en ivoire représentant une tête couronnée. Avec clé. XIXe siècle.No longer availableDim. L 10 cmEstimate: € 40/50 -
#317
“Auto Union Type C Streamliner V16 - 1937”. Een model van wit metaal.
“Auto Union Type C Streamliner V16 - 1937”. Modèle en métal blanc.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 60/80 -
#153
Een waaier met ivoren montuur en versierd met een romantisch tafereel, een verguld floraal decor en een spiegeltje op het eerste fragment. Model “plumetti”. XIXde eeuw.
Eventail en ivoire décoré d’une scène romantique et de fleurs dorées. La première partie ornée d’un petit miroir. Modèle plumetti, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#560
Een lot van acht miniatuur No-maskers van gelakt papier-maché in diverse formaten. Japans werk. We voegen er een zamak inktpotje in de vorm van een samoeraihelm.
Lot de huit masques Nô miniatures en papier mâché miniature de différentes dimensions. Travail japonais. Nous ajoutons un petit encrier en régule en forme d’un casque samouraï.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#92
Een lot van zeven diverse parfumflacons waarvan enkele nog met inhoud. O.a. “Zaïm” Charles Faÿ, “Samsara” Guerlain, enz. We voegen er een pillendoosje aan toe.
Lot de sept flacons à parfum dont quelques contenant du parfum. E.a. Zaïm Charels Faÿ, “Samsara” Guerlain etc. Nous ajoutons une boîte à pilules.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#467
Een bovenkaak van een zaagvis op houten sokkel.
Scie d’un poisson scie. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 110/130 -
#69
Een wijwatervat van email champlevé op geelkoper met bloemendecor en centraal een plaquette van de Heilige Maagd. Gemonteerd op een marmeren plaatje.
Bénitier en émail champlevé sur cuivre jaune à décor de fleurs. Plaquette centrale représente la Ste-Vierge. Monté sur une plaquette de marbre.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 50/70 -
#49
Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een ezeltje.
Tirelire en fonte en forme d’un petit âne.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#231
Een vaasje van roze en kleurloos glas met een gegraveerde afbeelding van een krokus. Onderaan gemerkt met het kruis van Lotharingen.
Petit vase en verre rose et incolore; Décor gravé d’un crocus. Marque avec la crois de Lorraine sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 160/180 -
#152Pilat
“Veenzicht met berken”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue des fagnes aux bouleaux”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#314
“Wir Deutschen fürchten Gott, sonst nichts in der Welt”. Een wandplaquette van verguld brons ter gelegenheid van de tachtigste verjaardag van Bismarck op 1 april 1895.
Plaquette murale en bronze doré commémorant le 80e anniversaire de Bismarck le 1 avril 1895.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 400/450 -
#436Naïn
Rond karpet van wol en zijde. Handgeknoopt.
Carpette ronde en laine et soie. Noué main.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 200/240 -
#642Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896-1978
“Zicht op Venetië” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Signée et datée 1960.No longer availableDim. 41 x 80 cmEstimate: € 180/240 -
#25
Een zilveren hanger bezet met camee en markasiet.
Pendentif en argent serti de marcassite entourant un camée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#756
Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160/180 -
#97
Een driedelig klokstel van meerkleurig biscuit, versierd met vier personages.
Garniture de cheminée trois pièces en biscuit polychrome contenant une pendule et décorées de quatre personnages.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#667
Een paar bronzen paarden in profiel.
Paire de chevaux en profil en bronze.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#86
Een handgeknoopt wollen Kuba bidkleed.
Tapis de prière Kuba en laine. Noué main.No longer availableDim. 296 x 117 cmEstimate: € 40/60 -
#311
Een gevarieerd lot verzilverde bestekken, o.a. gemerkt Christofle en Wiskemann. Allen in etui.
Lot varié comprenant des couverts argentés dont Christofle et Wiskemann. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#176
Een eikenhouten buffetkast met drie glas-in-looddeuren bovenaan en drie gesculpteerde paneeldeurtjes onderaan.
Buffet en chêne ouvrant à trois portes aux vitraux en dessus de trois portes pleines sculptées.No longer availableDim. H 215 cmEstimate: € 200/240