Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een likeurstelletje van paars glas met handgeschilderd bloemendecor, bestaande uit een karaf en zes glaasjes.

Een likeurstelletje van paars glas met handgeschilderd bloemendecor, bestaande uit een karaf en zes glaasjes.

Garniture à liqueur en verre pourpre à décor de fleurs peint à la main comprenant six verres et une carafe.
SKU: 2710150721.
Category: Glaswerk.
Auction day: 28 October 2015 19:00
Catalogue #721
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #68
    Lalique

    Een hartvormig doosje van roodkleurig gesatineerd glas in art nouveau-stijl. Gemerkt.

    Boîte couverte en verre rouge satiné de style Art Nouveau. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #698

    Een moderne ronde vaas van amberkleurig glaspasta.

    Vase rond moderne en pâte de verre de couleur ambre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #52

    Een lot glaswerk, bestaande uit vier kandelaars, een vaasje en een Madonna met kind.

    Lot de verrerie comprenant quatre candélabres, un vase et une Vierge à l’Enfant.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #32

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee kandelaars (beschadigingen), een geslepen coupe, een coupe in verzilverde montuur (Wiskemann) en twaalf onderzetters in etui.

    Lot de verrerie comprenant deux candélabres (dégâts), une coupe taillée, une coupe à monture argentée (Wiskemann) et douze sous-verre dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #143

    Een vaasje van amberkleurig glas, versierd met een zilveren decor. XIXe eeuw.

    Petit vase en verre ambré décoré d’un décor en argent. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #18

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.

    Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #501
    Legras

    Een vaas van geel glaspasta. Tijdperk Art Nouveau. Gemerkt.

    Vase en pâte de verre jaune. Epoque Art Nouveau. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #555

    Een lot van vijf stuks Booms glas in diverse uitvoeringen.

    Lot de cinq pièces diverses en verre de Boom.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #530

    Twee glazen karaffen met een gegraveerd decor. We voegen er twee gelijkaardige glazen aan toe. Allen XIXe eeuw.

    Deux carafes en verre aux décors gravés. Nous ajoutons deux verres semblables. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #457

    Een glazen schenkkan met een geëmailleerd bloemendecor. XIXe eeuw.

    Verseuse en verre à décor émaillé de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #567
    Lalique, France

    Een poesje van gesatineerd kristal. Gemerkt.

    Petit chat en cristal satiné. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #500

    Een strombusschelp van meerkleurig glaspasta.

    Coquille strombus en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 110 / 140
  • #351

    Een pique-fleurs van bruinkleurig glas met verzilverd montuur en een porseleinen vaasje met een gestileerd bloemendecor. Beide periode art deco.

    Pique-fleurs en verre brun à monture argenté et un vase en porcelaine à décor de fleurs stylisées. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 22 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #297

    Een vaas van blauw glas met vergulde motieven op de buik en rand.

    Vase en verre bleu aux motifs dorés sur la panse et le col.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #485

    Een vaas van meerkleurig glaspasta.

    Vase en pâte de verre polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #291

    Een vaas van meerkleurig glaspasta met een gedraaid decor.

    Vase en pâte de verre polychrome avec décor tourné.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #680

    Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.

    Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.
    No longer available
    Dim. 140 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #231

    Een vaasje van roze en kleurloos glas met een gegraveerde afbeelding van een krokus. Onderaan gemerkt met het kruis van Lotharingen.

    Petit vase en verre rose et incolore; Décor gravé d’un crocus. Marque avec la crois de Lorraine sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 160 / 180

Other lots in this auction

  • #375
    Rodania Founded

    Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Switzerland 1930.

    Montre homme automatique en acier inoxydable. Switzerland 1930.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #342

    “Sir Baden Powell”. Zeefdruk naar een schilderij van Georges Blommaert (1920-2008) gedateerd 1953. Gesigneerd buiten de plaat in 2005 en authentificatie door Gerechtsdeurwaarder Jan Vindelinckx.

    “Sir Baden Powell”. Sérigraphie d’après un tableau par Georges Blommaert (1920-2008) daté 1953. Signée hors planche en 2005 et authentifiée par Huissier de Justice Jan Vindelinckx.
    No longer available
    Dim. Steinbach
    Estimate: € 20 / 30
  • #710
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #701

    Dekselvaas en twee borden van Imari-porselein. XIXde eeuw.

    Vase couvert et deux assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #357

    Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, theepotjes, filters, schoteltjes, enz. Overwegend Wiskemann.

    Grand lot de métal argenté comprenant des plats, des théières, des filtres, des petits plats etc. En majorité par Wiskemann.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #664

    Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.

    Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.
    No longer available
    Dim. 46 x 54 & 32 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #586

    Een bruingepatineerde commode met drie laden in transitionstijl.

    Commode patinée brune ouvrant à trois tiroirs. Style Transition.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #488

    Een lot van zes boeken: - “Bijbelsche geschiedenis”. Dr. Jos Keulers met tekeningen van Jos. Speybrouck. Ed. J.J. Romen & zonen, Roermond-Maeseyck. 1931. - ” Alte und Neue Welt”. 40ste jaargang. ED. Verlagsanshalt Benziger & Co. A.G. Köln, 1906. -“Le panorama de la guerre”. Tome cinquième. Ed. Jules Tallandier. Parijs. - “Wapens van het Koninkrijk België en het Groothertogdom Luxemburg (deel 2)” en “Nederlandsche gemeentewapens (2 delen)”. Ed. Koffie Hag Maatschappij Brussel en Amsterdam.(..)

    Lot de six livres: - “Bijbelsche geschiedenis”. Dr. Jos Keulers avec dessins par Jos. Speybrouck. Ed. J.J. Romen & zonen, Roermond-Maeseyck. 1931. - ” Alte und Neue Welt”. 40e année. Ed. Verlagsanshalt Benziger & Co. A.G. Köln, 1906. -“Le panorama de la guerre”. Tome cinquième. Ed. Jules Tallandier. Paris. - “Wapens van het Koninkrijk België en het Groothertogdom Luxemburg (partie 2)” en “Nederlandsche gemeentewapens (2 vol.)”. Ed. Koffie Hag Maatschappij Bruxelles et Amsterdam.(..)
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #588

    “De lijdende Christus”. Een hoogreliëf van pijpaarde achter glas.

    “Le Christ souffrant”. Relief en terre de pipe sous verre.
    No longer available
  • #751

    Een zwart gelakt en vergulde spiegel in Louis-Philippestijl.

    Miroir de style Louis-Philippe laqué noir et or.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #616

    Een Chinees sokkeltje van ijzerhout met een rond blad van roze marmer.

    Socle en bois de fer à tablette ronde en marbre rose. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #141
    Gouda Holland

    Een grote aardewerken knobbelvaas met een meerkleurig Delfts decor.

    Grand vase en faïence polychrome. Décor Delft.
    No longer available
    Dim. H 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More