Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een loper. Handgeknoopt.

Een loper. Handgeknoopt.

Un couloir en laine noué main.
Online only
SKU: 2211210256.
Categories: Meubel, Online Only.
Auction day: 22 November 2021 22:00
Catalogue #256
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #204
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Zicht op het Zennegat”. Een grisailletekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993. Glas gebroken.

    Vue du Zennegat. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 1993. Verre brisé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #202
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Levensbomen”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘90.

    Arbres de vie. Technique mixte sur papier. Signé et daté '90.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #240

    Een vintage armstoel op voet van hout en chroom en met lederen bekleding. Slijtage.

    Fauteuil vintage sur une base en bois et chrome avec revêtement en cuir. Usure.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #245

    Een recente balustervaas van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre récent en porcelaine de Chine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #229
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Zicht op Mechelen met Opsinjoorke in de lucht”. Een grisailletekning op papier. Gesigneerd en gedateerd 2.8.96.

    Vue de Malines avec Opsinjoorke dans l’air. Un dessin en grisaille sur papier. Signé et daté 2.8.96.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #211
    Roeland Gyssels

    “Toegang tot een kerkhof”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 69/250 buiten de plaat.

    Entrée d'un cimetière. Une eau-forte. Signée et numérotée 69/250 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #213
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Zennegatse weiden”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    Zennegatse Weiden. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1993.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #209

    “Winters zicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995 op de verso.

    Vue d'hiver. Huile sur panneau. Signée et datée 1995 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #208

    Een paar reproducties met zichten op Mechelen.

    Une paire de reproductions avec des vues de Malines.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #212

    “Boom van het leven”. Een inkttekening op papier”. Gesigneerd en gedateerd ‘84.

    Arbre de vie. Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté '84.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #226
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Zennegat - Binnendijkse weiden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    Zennegat - Prés de Binnendijkse. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1993.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #228
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Koeien op de Molenwegweide te Heffen”. Een inkttekening. Gesigneerd en gedateerd 1996.

    Vaches sur le Molenwegweide à Heffen. Un dessin à l'encre. Signé et daté 1996.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17,5 x 27,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #233

    Een paar balustervaasjes van Satsuma-aardewerk, versierd met personages in het decor en strikken in reliëf.

    Une paire de vases balustres en poterie de Satsuma, décorés de personnages dans le décor et de noeuds en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #231

    Een eikenhouten spiegel, bovenaan versierd met een romantische prent.

    Un miroir en chêne, dessus décoré d'un imprimé romantique.
    No longer available
    Online only
    Dim. 156 x 76 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #201
    Frans Croes
    Period: °1936

    “De visioenen van Frater Democratio”. Een potloodtekening op papier. gesigneerd en gedateerd 1981.

    Les visions du frère Democratio. Un dessin au crayon sur papier. signé et daté 1981.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41,5 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #216
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Bootje aan het Zennegatsas”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.

    Bateau sur le Zennegatsas. Aquarelle sur papier. Signée et datée '93.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32,5 x 46,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #236
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Stilleven”. Een met de hand geaquarelleerde litho. Gesigneerd en genummerd 76/99 buiten de plaat.

    Nature morte. Lithographie aquarellée à la main. Signée et numérotée 76/99 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 53 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #227
    Frans Croes
    Period: °1936

    “Binnendijkse weidelandweg Zennegat”. Een kleurpotloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    Digue intérieure route des prés Zennegat. Un dessin au crayon de couleur sur papier. Signé et daté 1993.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #243

    Een kaarttafeltje met openklapbaar blad.

    Une table à cartes avec un plateau rabattable.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #248

    Een Balinees Hindoeïstisch wandreliëf van gesculpteerd hardhout.

    Un relief mural hindou balinais en bois dur sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #238

    Een Engelse mahoniehouten armstoel.

    Un fauteuil anglais en acajou.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 40
  • #217

    Een gevarieerd lot Lego uit de jaren ‘70.

    Un lot varié de Lego des années 1970.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #223

    “Chinees carnaval”. Naaldwerk op zijde.

    Carnaval chinois. Broderie sur soie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 77 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #180
    Gust Verelst
    Period: 1901 -1978

    “Picknick”. Olieverf op board.

    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #290
    Huysmans

    “Viool”. Een lithografie achter glas. Gesigneerd, genummerd 8/8.

    “Violon”. Litho sous verre. Signée et numérotée 8/8.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #157

    Een verzilverd metalen waterkan.

    Un pichet à eau en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #1

    Een vaas van blauw opaalglas met een reliëfdecor van paardenspannen in een fries. Italiaans werk.

    Vase en verre opale bleu à décor en relief de carrosses tirées par des chevaux dans une frise. Travail italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #185

    “Abstract”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: ‘Stall’.

    Abstrait . Technique mixte. Signature Stall .
    No longer available
    Online only
    Dim. 68 x 87 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #97

    Een paar bordjes van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.

    Une paire d'assiettes en poterie de Rouen multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #287
    Rony Van de Vijver

    “Compositie”. Olieverf op drie doeken.

    Composition . Huile sur trois toiles.
    No longer available
    Online only
    Dim. 105 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #15
    Miel De Vos

    “Stilleven met bloemen en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et à la cruche”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #13

    Een paar messingen kruisbeelden.

    Une paire de crucifix en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 & 38 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #198

    Lot boeken, bevattende: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)

    Lot de livres dont: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #81
    Jean Bouvery

    “Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39,65 x 26,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #75

    Een geslagen koperen wandreliëf met beeltenis van een vrouw. Gesigneerd ‘Eugène M.’

    Un relief mural en cuivre martelé représentant une femme. Signé 'Eugène M.'
    No longer available
    Online only
    Dim. 96 x 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #149

    Een paar nachtelijke landschappen op paneel. Gemonogrammeerd.

    Paire de paysages nocturnes sur panneau. Monogrammés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Online Only verkoop van 22 November 2021

Op Maandag 22 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.


On Monday November 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

22 November 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 November 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More