Similar lots by type
-
#155JijéWietje & Krol. Een lot van 2 vintage strips, getiteld “In Amerika” & “Jonge Vleugels”. Covers met vleksporen.
Wietje & Krol. A lot of 2 vintage comic strips, titled "In America" & "Young Wings". Covers with stains.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#154Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.
lot of 41 comics from various performers and comic heroes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#72Een paar vintage Walt Disney strips, bestaande uit Alice in Wonderland en Sneeuwwitje en de zeven dwergen.
A pair of vintage Walt Disney comic strips, consisting of Alice in Wonderland and Snow White and the Seven Dwarfs.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#51Een lot van 34 stripalbums waaronder Asterix, HC in het Frans, verder Kuifje, Lucky Luke, Suske & Wiske en andere.
A lot of 34 comic albums including Asterix, hardcover in French, as well as Tintin, Lucky Luke, Suske & Wiske, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#115Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.
An antique copper bedpan with a relief depicting Adam and Eve.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#54Stolze HermanovaEen art-deco schaal, Stolze Hermanova, in amber glas.
An art-deco bowl, Stolze Hermanova, in amber glass.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 28.5 x 14.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#260Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
An adjustable brass lamp base without shade.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#222Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#130Een albasten buste van een meisje.
An alabaster bust of a girl.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#44Een lot van 3 glazen karaffen met gebolde stolp.
A lot of 3 glass carafes with domed stoppers.No longer availableOnline onlyDim. 28cmEstimate: € 20 / 40 -
#125CapodimonteEen Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.
Capodimonte porcelain figurine of a vagrant on a bench. Restoration damage at the bench.No longer availableOnline onlyDim. 21cmEstimate: € 30 / 40 -
#14Een polychroom aardewerken wierrookbrander gedragen door drie staters. Breuk aan de bovenrand.
A polychrome earthenware incense burner carried by three satyrs. Break on the upper edge.No longer availableOnline onlyDim. h 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18Flora Plateel, GoudaEen Hollands Gouda handgeschilderd aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
A Dutch Gouda hand-painted earthenware vase. Marked "Flora Plateel" at the bottom, model 924.No longer availableOnline onlyDim. 15cmEstimate: € 30 / 60 -
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#240Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableOnline onlyDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 60

