Other lots in this auction
-
#64Royal Zuid-Holland
Een bolle lampvoet van Gouds plateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cm (z.k.)Estimate: € 15 / 25 -
#18Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel, waarbij een diepe schotel met een reliëfdecor van reeën, een schotel met decor ‘Unique metalique’ en een bolle vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 1ç cm; Ø: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#55Céramique Montoise
Een groot lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit vier kannen, zes vazen, twee dekseldozen en een jenevervaatje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 5 - 37 cmEstimate: € 25 / 50 -
#130Royal Zuid-Holland
Twee vazen van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Niva’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 22 & 32 cm -
#28Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit acht verschillende schotels en schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 16 - 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#105Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit drie schenkkannen, schaaltje en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 13 - 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#26Céramique Montoise
Een driedelig rokersstelletje op plateau en een sierjardinière van Bergens aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloesems, gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 7 - 14 cmEstimate: € 25 / 45 -
#111Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit tweee kruikjes, een platte schenkkan, een bol vaasjes, een vaasje met opschrift ‘Luxembourg’ en een kopje met schoteltje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 6 - 22 cmEstimate: € 15 / 25 -
#88Zenith, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een paar buikvaasjes, een oorvaas en een klompje met opschrift ‘Wassenaar’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 4 - 22 cmEstimate: € 20 / 40 -
#72Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een vaas, een schenkkan, een designschaal en een bonbonnière. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 - 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#4Jumbo, Gouda
Een lot geglazuurd Gouds aardewerk, bestaande uit een klein vaasje, acht kannetjes en een opengewerkte vaas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#57Regina, Gouda
Twee designvazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 25 / 40