#98Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 30/40 -
#11Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit vijf grote sierschotels, een aperitiefschotel, een wandbord, een asbak en een vide-poche. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 18 - 28 cmEstimate: € 20/35 -
#58
Drie stuks Gouds plateel, bestaand uit een ronde schotel en een vaas van Plazuid en een vaas van Ivora. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 20 & 22 cm; Ø: 31 cmEstimate: € 30/60 -
#138
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 30/45 -
#111Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit tweee kruikjes, een platte schenkkan, een bol vaasjes, een vaasje met opschrift ‘Luxembourg’ en een kopje met schoteltje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 6 - 22 cmEstimate: € 15/25 -
#42Zenith, Gouda
Een lot glansplateel, bestaande uit vier opengewerkte schaaltjes, twee kannetjes, een vaasje, twee klompjes en een diep mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 6 - 21 cm; Ø: 12 - 27 cmEstimate: € 15/25 -
#85
Een lot van vijf verschillende vazen en een schenkkan van meerkleurig Hollands aardewerk. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. h: 21 - 32 cmEstimate: € 15/30 -
#13Royal Zuid-Holland
Twee verschillende kommen van meerkleurig Gouds plateel, waarbij één op voet. Beide onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø: 20 & 21 cmEstimate: € 30/50 -
#107Cérabelga
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 15/30 -
#60Royal Zuid-Holland
Een vaas van meerkleurig Gouds plateel, versierd met gestileerd bloemendecor ‘Mary’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 35/50 -
#103Céramique Montoise
Een schenkkan en een paar kandelaars van meerkleurig Bergens aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 19 & 23 cmEstimate: € 20/30 -
#26Céramique Montoise
Een driedelig rokersstelletje op plateau en een sierjardinière van Bergens aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van vogels en bloesems, gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. h: 7 - 14 cmEstimate: € 25/45